استاندار هرمزگان: آماده میزبانی از رئیس جمهور هستیم

استان ها

استاندار هرمزگان گفت: آماده میزبانی از رئیس جمهور در هرمزگان هستیم و قطعاً مردم با استقبال گرم خود پذیرای حضور وی خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خلیج فارس، جاسم جادری افزود: طبق برنامه‌ها از روز سه شنبه تا پنجشنبه رئیس جمهور به هرمزگان سفر می کند و آماده میزبانی هستیم و دیدار مردمی با دکتر روحانی در ورزشگاه تختی خواهد بود.

وی دکتر روحانی را سردار اعتدال خواند و افزود: امیدواریم مردم نیز با استقبال خودجوش و گرم خود پذیرای حضور سردار اعتدال در هرمزگان باشند.

وی به تشکیل ستاد سفر اشاره کرد و گفت: با تشکیل کمیته‌ها و برنامه‌های استقبال در زیرمجموعه این ستاد، مقدمات سفر رییس جمهوری به استان هرمزگان فراهم شده تا این سفر به خوبی در اسفندماه برگزار شود.

استاندار هرمزگان به برنامه‌های این سفر اشاره و خاطرنشان کرد: تدارکات لازم جهت دیدار رئیس جمهور با خانواده‌های معظم شاهد و جانبازان، روحانیون شیعه و سنی و نخبگان و دانشگاهیان استان دیده شده است.

وی ادامه داد: دیدار با سرمایه گذاران و شرکت در نشست شورای اداری از دیگر برنامه‌های سفر رییس جمهور به هرمزگان است.

جادری در پایان خاطرنشان کرد: برنامه خوبی برای این سفر تدارک دیده شده تا بتوانیم ظرفیت‌های کم نظیر استان را هر چه بهتر و بیشتر به رییس جمهور معرفی و در مقابل کمبودهای استان را نیز با دولت در میان بگذاریم تا شتاب توسعه این استان بیشتر شود و اعتبارات خوبی برای اجرایی شدن جذب شود.

انتهای پیام

کد N140303