افزایش پرواز‌های تهران - یزد

استان ها

مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد اعلام کرد: با هدف افزایش خدمات پروازی و پاسخ به تقاضاهای سفرهای هوایی استان یزد سه سورتی پرواز در مسیر تهران – یزد – تهران به پروازهای فرودگاه شهید صدوقی یزد اضافه شد.

سعدالله وطن‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، اظهار کرد: از آنجاکه برخی مقاطع هفته به دلیل کاهش پرواز، مردم برای تهیه بلیت و رزرو آن با مشکلاتی مواجه بودند با پیگیری‌های مستمر از طریق شرکت‌های هواپیمایی و موافقت شرکت هواپیمایی "قشم ایر" از امروز - چهارم اسفند - روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه یک پرواز در مسیر تهران – یزد – تهران به پروازهای موجود فرودگاه یزد اضافه شد.

وی در مورد ساعت پروازهای مذکور نیز اضافه کرد: در روزهای سه‌شنبه حرکت از مبدأ تهران ساعت 19 و حرکت از یزد ساعت 21 است. همچنین در روزهای یکشنبه و پنج‌شنبه حرکت از تهران ساعت 7:30 صبح و در ساعت 9:30 صبح از مبدأ یزد به مقصد تهران انجام می‌شود.

وطن‌خواه اظهار کرد: در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی، آسمان، نفت، کیش ایر، ایران ایرتور، عربستان سعودی، ماهان و اخیرا نیز قشم‌ایر در فرودگاه شهید صدوقی یزد خدمات پروازی در مسیرهای تهران، مشهد، بندعباس، اهواز، کیش، جده، مدینه، نجف و بغداد را ارائه می‌کنند.

به گفته مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد فرودگاه شهید صدوقی یزد به لحاظ انجام پروازهای داخلی ردیف هشتم را در بین فرودگاه‌های کشور به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام

کد N140239