اردوی تیم ملی شمشیربازی بانوان در اردبیل آغاز شد

تربیت بدنی,اردبیل

اردبیل - ایرنا - اردو تیم ملی شمشیربازی بانوان کشور در اسلحه اپه روز یکشنبه با حضور ملی پوشان دعوت شده در محل سالن شمشیربازی اردبیل آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس هیات شمشیربازی استان اردبیل در مراسم افتتاحیه این اردو گفت: این اردو می تواند موجبات ارتقای توان بدنی و فنی ملی پوشان و نیز توسعه ورزش شمشیربازی در استان اردبیل بویژه در بخش بانوان را فراهم سازد.

هادی صباغی این اردو را آخرین مرحله آماده سازی تیم ملی اسلحه اپه بانوان کشورمان اعلام کرد و گفت: با اتمام این اردوکه تا 13 اسفندماه ادامه خواهد داشت، بازیکنان بلافاصله راهی تهران خواهند شد تا 16 اسفندماه جاری به همراه ملی پوشان سایر اسلحه ها راهی کشور اردن شوند.

وی افزود: براساس اعلام فدراسیون شمشیربازی کشورمان، بازیکنان و تیم هایی که نتایج مناسبی در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کنند بلافاصله بعد از عید نوروز راهی مسابقات قهرمانی جهان در کشور بلغارستان خواهند شد.

ملی پوشان شمشیرباز تمرینات خود را زیر نظر میترا موشحی عصر مربی تیم و آرامش اصل مسئول فنی اردو آغاز کردند.

این اردو آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی اپه بانوان کشورجهت اعزام به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به میزبانی اردن و نیز مسابقات جهانی جوانان به میزبانی بلغارستان محسوب می شود.

گفتنی است با انصراف آرزو خیرخواه بشر اپه ایست اردبیلی و مائده علی بابایی اپه ایست اصفهانی، این اردو با حضور سکینه نوری و نگین مکلایی از استان آذربایجانغربی و سونیا بی نظیر و آرزو قاره گوشی از استان اردبیل تا 13 اسفندماه برگزار می شود که در نهایت سه بازیکن پس از برگزاری مسابقه انتخابی و تایید مربیان راهی اردن خواهند شد.

1234/593/245
کد N140235