مسیرهای اجرای طرح زوج و فرد در کرج اعلام شد

استان ها

سرپرست معاون امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح زوج و فرد خودروها در هسته مرکزی شهر کرج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) مجید سریزدی، عصر روز گذشته(سوم اسفند)، در جلسه شورای ترافیک استان البرز هدف از اجرای طرح زوج و فرد را کاهش مشکلات ترافیکی شهر کرج دانست و اظهار کرد: کنترل ترافیک از مهم ترین برنامه‌های مسئولین استان البرز به شمار می‌رود و سیاست کلی در ارائه پیشنهاد اجرای طرح زوج و فرد فراهم آوردن زمینه کاهش حجم ترافیکی به ویژه در هسته مرکزی شهر است.

وی افزود: در این راستا طرح زوج و فرد از 10 اسفند ماه سال جاری تا پایان سال 92 در هسته مرکزی و مناطق ورودی شهر کرج اجرا می‌شود.

سریزدی خاطرنشان کرد: طرح زوج و فرد به غیر از روزهای جمعه در مناطق بلوار بسیج ، کاج، مطهری، جمهوری، چهارصد دستگاه، بلال و شورا از ساعت 14 تا 20 عصر اجرا می‌شود.

معاون امورعمرانی استانداری البرز ادامه داد: به منظور سهولت حمل و نقل شهروندان در مدت اجرای این طرح تدابیری اتخاذ شده است که ایستگاههای موقت تاکسیرانی و اتوبوسرانی در مبادی ورودی شهر مستقر شوند.

سریزدی در پایان سخنان خود به نحوه اطلاع رسانی اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: محدوده اجرای طرح زوج و فرد و اطلاعات مرتبط از طریق نصب تابلو، بنر، توزیع بروشور و رسانه‌های عمومی و تلویزیون‌های شهری اطلاع رسانی می‌شود.

انتهای پیام

کد N139969