پیام های نورزوی سرشار از معنویت باشند

استان ها

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز گفت: پیام‌های نوروزی با برخورداری از معنویت تاثیر بیشتری در مخاطب ایجاد می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی حسینی همدانی، رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز عصر روز گذشته(سوم اسفند)، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان البرز با اشاره به برگزاری پرشکوه راهپیمایی 22 بهمن گفت: به رغم هجمه‌های تبلیغاتی و تحریم‌های ظالمانه در راهپیمایی 22 بهمن امسال همگان شاهد وفاداری ملت ایران به نظام و ارزش‌های آن بودند.

وی افزود: این حضور حماسی در حالی شکل گرفت که یاوه گویی‌های دشمن از هر طرف به گوش می‌رسید اما لطف خداوند شامل حال ملت ایران شد و باز هم حماسه‌ای دیگر برای مأیوس شدن دشمنان انقلاب و نظام خلق شد.

این مقام مسئول در ادامه از فرارسیدن فصل بهار سخن به میان آورد و گفت: بهار برای ما مسلمان یادآور ارزش‌های معنوی بسیاری است که باید در برنامه‌های ویژه استقبال از بهار مد نظر قرار گیرد.

حسینی همدانی ابرازکرد: این ارزش‌های معنوی همچون صله رحم و قدردانی از نعمت‌های الهی باید سرلوحه پیام‌های شهری قرار بگیرند تا با فرهنگ‌سازی در مردم نهادینه شوند.

امام جعه کرج اضافه کرد: پیام‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که تامل شهروندان را برانگیزند و مفهوم‌های عمیقی را به مخاطب القاء کنند و مشاهده پیام‌های بهاری نباید به نقاط خاصی محدود شود بلکه مسئولین ذیربط باید تدابیری اتخاذ کنند تا این پیام‌ها برنامه‌ریزی شده و منظم در همه نقاط شهر دیده شوند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به تقارن ایام سوگواری فاطمیه با مراسم عید نوروز اشاره کرد و گفت: کلیه برنامه‌های این دهه بالاخص روزهای 13 و 14 فروردین باید از حال و هوای ایام فاطمیه برخوردار باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در پایان از آغاز تدوین کتاب انقلاب اسلامی در شهر کرج خبرداد و گفت: تألیف این کتاب در مرحله اولیه قرار دارد که به فراخور زمان جزئیات آن اعلام می‌شود.

انتهای پیام

کد N139849