شهردار جدید خرم‎آباد تأکیدکرد: اگر نظام اداری شهرداری تغییر نکند، موفق نخواهیم بود

استان ها

شهردار جدید خرم‎آباد بر تغییر نظام بروکراسی اداری در این نهاد تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد مهرابی در مراسم معارفه‎اش درباره برگزاری مراسم در استانداری، گفت: برگزاری مراسم در اینجا که به نوعی خانه استاندار به حساب می‎آید، حرکت معناداری بود که آقای بازوند می‎خواست استارت همکاری استانداری و شهرداری زده شود.

وی با اشاره به توصیه‎های استاندار لرستان، خاطرنشان کرد: توصیه‎های بازوند عملی و کاربردی هستند که وی جلوتر از ماست و بر امور شهرداری متمرکز شده و امیدواریم با کمک دوستان قابلیت‎های شهری خرم‎آباد که مرکز استان است را به منصه ظهور بگذاریم.

مهرابی در ادامه تأکید کرد: از بلدیه تا به امروز روند سنتی در شهرداری حاکم بوده و الان می‎طلبد با کمک اهل فن، این روند عوض شود تا خلا مدیریت واحد خدمات شهری رفع شود.

شهردار جدید خرم‎آباد با بیان اینکه توصیه‎هایی که عملی و اجرایی باشد را به دیده منت می‎پذیریم، تصریح کرد: اگر نظام بروکراسی اداری شهرداری تغییر نکند موفق نخواهیم بود. قول می‎دهم می‎توانیم موفق شویم ولی به شرطی که تنگ‎نظری‎ها از بین برود.

وی افزود: بستر کار فراهم و زیرساخت‎ها آماده شده که با این شرایط راحت می‎توانیم کار کنیم، منتهی توانمندی می‎خواهد و همراهی.

انتهای پیام

کد N139017