جشنواره‌ی مروری بر چهل و سومین جشنواره‌ی فیلم رشد در شیراز کلید خورد

استان ها

نماینده‌ی دفتر معاونت تألیف و تولید مواد و رسانه‌های آموزشی وزارت آموزش و پرورش در شیراز گفت: استان فارس چند سال در جشنواره‌ی فیلم رشد رتبه‌ی نخست را کسب کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی فارس، «داوود کنشلو» در آئین افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی مروری بر فیلم‌های منتخب چهل و سومین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم رشد در شیراز افزود: فارس تجارب ارزنده‌ای در زمینه‌ی پوشش فیلم‌های جشنواره دارد و می‌تواند این فیلم‌های آموزنده را در اختیار دانش‌آموزان و خانواده‌ها قرار دهد.

وی ادامه داد: جشنواره‌ی فیلم رشد ابتدا در شهر تهران بود و امسال به ایستگاه چهل و سوم خود رسید و حدود نیم قرن سابقه دارد.

ناظر چهل و سومین جشنواره فیلم رشد تصریح کرد: 46 کشور با 269 فیلم در جشنواره امسال حضور یافتند و 1263 فیلم نیز از ایران به دبیرخانه رسید.

به‌گفته‌ی وی، یکی از اهداف جشنواره‌ی فیلم رشد خلاقیت دانش‌آموزان بود و یکی از اهداف دیگر آن نوآوری و پدید آوردن نکات و مسائل تربیتی است.

کنشلو خاطرنشان کرد: از میان همه‌ی فیلم‌هایی که به دبیرخانه رسید 210 فیلم از معلمان و فرهنگیان و 80 فیلم نیز از دانش‌آموزان به مرحله پایانی راه یافت.

انتهای پیام

کد N138670