مدیر کل آموزش و پرورش ایلام:

مربیان امور تربیتی باید پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان باشند

استان ها

مدیر کل آموزش و پرورش ایلام گفت: مربیان امور تربیتی باید متناسب با شرایط و رشد فزاینده‌ی علمی امروز پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی ایلام،«یزدانبخش شریفی» در نشست شورای معاونین آموزش و پرورش استان اظهار کرد: مربیان پرورشی مدارس می‌توانند الگوهای منطقی و صحیح اخلاقی و رفتاری را به دانش‌آموزان ارائه کنند و نقش هدایتی خود را در دستیابی آینده‌سازان جامعه اسلامی به تعالی و پیشرفت علمی و اخلاقی به نحو شایسته‌ای ایفا کنند.

وی با بیان اینکه مربیان باید متناسب با شرایط و رشد فزاینده‌ی علمی امروز پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان باشند، افزود: زندگی و سیره‌ی عملی شهیدان رجایی و باهنر بعنوان معماران بزرگ تعلیم و تربیت باید در نهاد امور تربیتی و در پیکره‌ی نظام آموزشی و تربیتی جامعه ما ساری و جاری شود.

شریفی ادامه داد: مربیان امور تربیتی باید در راستای توانمندسازی و ارتقای سطح علمی خود ساعی بوده و متناسب با شرایط و رشد فزاینده‌ی علمی امروز پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: مربیان در مدارس کارکردهای زیادی دارد و علاوه بر اینکه می‌تواند در قوی‌تر شدن بنیه‌ی علمی دانش‌آموزان به اولیا و مربیان یاری کنند تا در یادگیری و رشد اجتماعی دانش‌آموزان موثر واقع شود.

شریفی با اشاره به سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی (دوم لغایت هشتم اسفندماه) یادآور شد: مربیان امور تربیتی باید متناسب با شرایط و رشد علمی امروز پاسخگویی نیاز دانش‌آموزان باشند.

انتهای پیام

کد N138480