برگزاری مانور آمادگی برابر زلزله در شرکت گاز استان اردبیل

مانور مقابله با حوادث ناشی از وقوع زلزله با احتمال آتش سوزی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد.

علی پناهنده رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت گاز استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا هدف از برگزاری این مانور را آمادگی هرچه بیشتر کارکنان در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و نیز شناسایی مشکلات موجود عنوان کرد.

وی ضمن ابراز خرسندی از نحوه اجرا و هماهنگی موجود میان کارکنان گفت: در پایان مانور مذکور با برگزاری جلسه‌ای به بررسی نقاط قوت و ضعف واحدهای دخیل پرداخته شد که ان شاءالله با تلاش همکاران و با تبدیل نقاط ضعف به قوت در مانورهای آتی شاهد اجرای هرچه بهتر سناریوهای حوادث غیرمترقبه خواهیم بود.

وی احراز آمادگی پرسنل جهت تخلیه سریع ساختمان با استفاده از پله‌های اضطراری و رفتن به محل امن را از دیگر اهداف برگزاری مانور زلزله عنوان نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل نیز ضمن تقدیر از برگزاری چنین مانورهایی در سطح شرکت گاز استان، به زلزله خیز بودن کشور اشاره و بر لزوم تداوم برنامه‌های آمادگی جهت مقابله با حوادث طبیعی در سطح سایر مناطق استان تاکید کرد.

خدایی با اشاره به اهمیت آمادگی در برابر حوادث مشابه از برگزاری کلاسهای متعدد آموزشی توسط واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز استان خبر داد و گفت طبق برنامه ریزی‌های انجام یافته مانورهای مشابهی در سطح ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و نیز برخی مناطق روستایی و مدارس استان برگزار می شود.

انتهای پیام

کد N138384