فرماندار کوثر از تجهیز مدارس برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد

استان ها

فرماندار کوثر از تجهیز مدارس برای اسکان مسافران نوروزی خبرداد و افزود: آموزش و پرورش باید با تجهیز مدارس نمونه شهرستان برای اسکان مسافران اوقات خوشی را برای آنها رقم بزند.

به گزارش ایسنا؛ علیرضا حسینی در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کوثر تصریح کرد: این شهرستان از قابلیت‌های فراوانی در زمینه جذب گردشگر و مسافر برخوردار است و باید از این ظرفیت‌ها برای حضور بیشتر گردشگران و رفاه مسافران نوروزی استفاده کرد.

وی گفت: اگر قابلیت‌های این شهرستان به درستی به گردشگران و مسافران معرفی شود می‌توان گام‌های موثری در جذب سرمایه گذاران بخش‌های مختلف اقتصادی برداشت.

فرماندار کوثر گفت: ایام نوروز فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذاران بخش‌های مختلف اقتصادی در این شهرستان است.

وی اظهار کرد: هر سال هزاران مسافر و گردشگر از این شهرستان عبور می کنند که باید از این فرصت مناسب برای شناسایی قابلیت‌ها، آثار تاریخی و باستانی و نیز فرهنگ و رسوم مردم این خطه بهترین استفاده را کرد.

وی افزود: مسوولان کمیته‌های اسکان، فرهنگی، حمل و نقل، امنیت و انتظامات، خدمات و پشتیبانی، نظارت بر بازار، تبلیغات و اطلاع رسانی و نظارت و بازرسی باید نسبت به انجام وظایف خود اقدام کنند تا با آغاز سفرهای نوروزی شهرستان آماده پذیرایی از مسافران باشد.

وی همچنین از تجهیز مدارس برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد و افزود: آموزش و پرورش باید با تجهیز مدارس نمونه شهرستان برای اسکان مسافران اوقات خوشی را برای آنها رقم بزند.

انتهای پیام

کد N137819