مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد:

ثبت نام نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان بر‌تر آذربایجان شرقی آغاز شد

آذربایجان شرقی

این جشنواره با هدف ترویج خلاقیت، نوآوری، توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برگزار می‌شود. / ثبت نام از کارآفرینان تا تاریخ ۲۷ فروردین ۹۳ ادامه دارد و کارآفرینان می‌توانند مدارک و مستندات خود را از طریق سامانه کارآفرینان بر‌تر به نشانی www. karafarinanebarbar. ir ارائه و درج نمایند.

ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از ثبت نام نهمین جشنواره کارآفرینان بر‌تر این استان خبر داد.
میراحد حسینی به خبرنگار ایلنا گفت: این جشنواره با هدف ترویج خلاقیت، نوآوری، توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برگزار می‌شود.
وی افزود: کارآفرینان استان می‌توانند با مراجعه به سامانه کارآفرینان بر‌تر به نشانی www. karafarinanebarbar. ir نسبت به نام نویسی و ارائه مستندات کارآفرینی خود از طریق این سامانه اقدام نمایند.
حسینی خاطرنشان کرد: کاربرگ‌های شرکت در جشنواره کارآفرینان بر‌تر در سامانه مذکور درج و در اختیار کارآفرینان قرار داده شده است.
وی ادامه داد: ثبت نام از کارآفرینان، به طور همزمان در سراسر کشور آغاز شده و تا تاریخ ۲۷ فروردین ۹۳ ادامه دارد و کارآفرینان می‌توانند مدارک و مستندات خود را از طریق این سامانه ارائه و درج نمایند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به مراحل بررسی شرایط متقاضیان افزود: کارآفرینان پس از ثبت نام و درج مشخصات و ارائه مدارک کارآفرینی خود از طریق سامانه کارآفرینان بر‌تر در مرحله اول مدارک و مستندات مربوطه توسط دبیرخانه کارآفرینان مستقردر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی مورد بررسی کار‌شناسی و امتیاز دهی قرار گرفته و پس از اعلام نظر توسط کارگروه هیت علمی و کمیته داوری و تائید اداره کل در مرحله استانی معرفی و مورد تجلیل قرار خواهد گرفت که انشاء الله شاهد درخشش کارآفرینان بر‌تر استان در جشنواره ملی خواهیم بود.
حسینی افزود: نفرات بر‌تر جشنواره استانی جهت شرکت در جشنواره ملی کارآفرینان که همزمان با روز ملی کارآفرینی برگزار خواهد شد معرفی خواهند شد.

کد N137572