نظمی: تراکتورسازی لیگ قهرمانان آسیا را جدی می گیرد

فوتبال,تراکتورسازی

تبریز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: تیم فوتبال این باشگاه لیگ قهرمانان آسیا را امسال جدی می گیرد و هدفمند در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

جمشید نظمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به دومین فصل حضور تراکتورسازی تبریز در لیگ قهرمانان آسیا، یادآوری کرد: البته نباید از این تیم انتظارات غیرواقع و بیش از توان تیمی داشت، چرا که با توجه به ظرفیت های خود در این عرصه ظاهر می شویم.

وی افزود: بدون تردید تراکتورسازی با تمام توان و وجود خود در رقابت های آسیایی حاضر خواهد شد تا در این میدان مهم بین المللی جایگاه شایسته ای برای خود دست و پا کند.

نظمی با بیان اینکه برنامه ما برای جام باشگاه های آسیا انجام کار بزرگ نیست، اظهار کرد: تراکتورسازی سال دوم حضور خود در آسیا را سپری می کند و نباید توقعات بیش از حد از این تیم وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: اما برای فصل آینده باید با یک برنامه ریزی خوب و منسجم حضوری مقتدرانه در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا داشته باشیم.

نظمی گفت: بر همین اساس حضور با صلابت و محکم در لیگ برتر و جام حذفی سال آینده نیز جزو اهداف اصلی ما است.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا با تیم های الاتحاد عربستان، العین امارات و لخویا قطر در گروه سی c قرار دارد.

این تیم روز چهارشنبه هفتم اسفند ماه آینده در تبریز میزبان الاتحاد عربستان است.

7236/587/245
کد N137472