شهردار تبریز:

عید امسال مقبره الشعرای تبریز چهره‌ای متفاوت به خود می‌گیرد

آذربایجان شرقی

از ۱۵ اسفند همانند سال‌های گذشته برنامه ریزی اساسی و جامعی برای پاکسازی، تنظیف و مناسب سازی شهر انجام خواهد شد و اقدامات گسترده‌ای را در این زمینه انجام خواهد داد.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: به همت مجموعه خدمات شهری و بسیج کلیه مناطق مقبره الشعرا عید امسال مجموعه تاریخی مقبره الشعرای تبریز میزبان میهمانان و گردشگران خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا صادق نجفی افزود: با ورود شهرداری تبریز به موضوع احیا مجموعه فرهنگی تاریخی مقبره الشعرا و اهمیت آن، مدیریت شهری تمام سعی و تلاش خود را خواهد کرد تا عید امسال شهروندان و میهمانان شهر تبریز شاهد فضای متفاوت و زیبایی از این مجموعه ارزشمند باشند.
وی ادامه داد: با تشکیل ستاد ویژه‌ای متشکل از نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه و در یک طرح ضربتی کلیه عناصر بصری مزاحم حذف و در محیط نابسامان این مجموعه بهسازی و مناسب سازی لازم انجام خواهد شد.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: با حذف دیوارهای این مجموعه همراه با تنظیف و پاکسازی محیط و شستشو و رنگ آمیزی جداول و نیز چینش مناسب مبلمان این پارک و همچنین گل کاری و فضای سبز مناسب این مجموعه تاریخی چهره‌ای مناسب به خود خواهد گرفت.
وی در عین حال با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از بهار در مجموعه شهرداری تبریز افزود: از ۱۵ اسفند همانند سال‌های گذشته برنامه ریزی اساسی و جامعی برای پاکسازی، تنظیف و مناسب سازی شهر انجام خواهد شد و اقدامات گسترده‌ای را در این زمینه انجام خواهد داد.

کد N136959