نماینده ولی فقیه در هرمزگان: سفر رییس جمهوری باید گره‌های کور استان را باز کند

استان ها

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: اولین سفر رییس جمهوری به استان باید منجر به حل مسائلی شود که هرمزگان قادر به حل کردن آنها نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، آیت الله غلامعلی نعیم ابادی در خطبه‌های این هفته بندرعباس با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان که طی هفته آینده انجام می‌شود، افزود: مردم استان هرمزگان همواره در سال‌های مختلف استقبال مناسبی از روسای جمهور کشور در سفر به این استان داشته‌اند و این بار با توجه به این‌که احترام به مقامات کشوری احترام به نظام جمهوری اسلامی ایران است از رئیس جمهور استقبال خوبی خواهند داشت.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: مسئولان استانی باید در جریان این سفر مشکلات و مباحث جدی استان هرمزگان را مطرح تا این سفر برای مردم پرخیر و برکت باشد و با تصمیماتی که در آن گرفته می‌شود گره‌های کور استان هرمزگان گشوده شود.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: جامعه باید برای رسیدن به توسعه علاوه بر میانه‌روی در مصرف، تولید اقتصادی بیشتری نیز داشته باشد.

وی افزود:دولت و مجلس باید بر اساس آنچه مقام معظم رهبر ابلاغ کرده‌اند زمینه پیاده سازی و اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور را فراهم کنند.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: مقوله دیگر در این حوزه مربوط به مردم است تا با صرفه‌جویی بخصوص در زمینه آب و برق به مسئولان در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بر لزوم توجه به تولید در کشور تاکید کرد و افزود: رسیدن به استقلال اقتصادی، وابسته به افزایش و رونق تولید است و باید تلاش کنیم تا فرهنگ پشت میزنشینی از بین برود و با کار علمی به افزایش تولید کمک کنیم تا در صحنه اقتصادی نیز همانند دوران دفاع مقدس پیروز باشیم.

نعیم‌آبادی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد مذاکره با آمریکا گفت: شیطان عوض نشده و اگر بخندد یا فریاد زند برای دزدی است.

وی اضافه کرد: متاسفانه سازمان ملل نیز چشم و گوش خود را بر روی این جنایت‌ها بسته و هیچ واکنشی نسبت به آن نشان نداده است و ما از تمامی سازمان‌های بین‌المللی می‌خواهیم تا جلوی این کشتار بیرحمانه مسلمانان در آفریقای مرکزی را بگیرند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به تاکید ائمه(ع) بر راستگویی و صداقت گفتار و رفتار، گفت: راستگویی کلید سلامت اقتصادی، سلامت اجتماعی، سلامت سیاسی و انواع سلامت‌هاست.

انتهای پیام

کد N136753