اسکی بازان تهران و البرز قهرمان مسابقات مارپیچ کوچک جوانان کشور شدند

قهرمانی جوانان کشور,همدان

همدان- ایرنا- اسکی بازان استان های تهران و البرز قهرمان ماده مارپیچ کوچک مسابقات اسکی قهرمانی جوانان کشور شدند.

رییس هیات اسکی همدان گفت: رقابت های اسکی مارپیچ کوچک جوانان کشور امروز جمعه در پیست تاریک دره شهر همدان برگزار شد، و 50 اسکی باز در قالب 9 تیم در دو رده سنی 15 تا 17 سال و 17 تا 19 سال با یکدیگر رقابت کردند.

ˈکاظم عربˈ روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: در این رقابت ها و در در رده سنی 15 تا 17 سال ˈنیما بهاˈ از البرز در سکوی نخست ایستاد، ˈمحمدحسین جعفریˈ دیگر اسکی باز تیم البرز دوم شد و ˈدانیال ساوه شمشکیˈ از تهران در جای سوم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین در مسابقات در رده سنی 17 تا 19 سال ˈنوید مقدیدˈ ، ˈدانیال خرمیˈ و ˈ سید امیر حسین صیدˈ، هرسه از تیم البرز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

عرب خاطرنشان کرد: تمامی این اسکی بازان در مارپیچ بزرگ نیزکه پنجشنبه در پیست تاریک دره همدان برگزار شده بود، حایز رتبه برتر شدند.

در این مسابقات 9 تیم از استان های اصفهان، فارس، البرز، تهران، کهکیلویه و بویراحمد، اردبیل، کردستان، خراسان رضوی و همدان به مدت دو روز با یکدیگر رقابت کردند.

سه اسکی باز برتر این رقابت ها با نظر کمیته فنی مسابقات ضمن دعوت به اردوی تیم ملی،برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا تمرین خواهند داشت.

مسابقات قهرمانی اسکی جوانان آسیا دوازدهم تا پانزدهم اسفند امسال به میزبانی کشورمان برگزار می شود.

7520/551/640
کد N136743