آخوندی مطرح کرد:

حمایت ویژه وزارت راه و شهرسازی از بهسازی شهری/ بررسی مشکلات فعالان حمل و نقل در سفر رئیس جمهور به هرمزگان

استان ها

بندرعباس - خبرگزاری مهر: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازي از بهسازي شهري حمايت ويژه مي كند، گفت: بهسازي شهري مورد تاكيد این وزراتخانه است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس آخوندي عصر پنجشنبه در حاشیه بازديد از سكونتگاه هاي غير رسمي واقع در محله دوراهي ايسني شهر بندرعباس با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازي از بهسازي شهري حمايت ويژه مي كند، اظهار داشت: بهسازي شهري مورد تاكيد این وزراتخانه است از اين رو اين سياست با برنامه هاي تدوين شده ادامه خواهد داشت.

وي همچنين با اشاره به اقدامات انجام شده در سكونتگاه هاي غير رسمي براي ارتقاي خدمات رساني در بندرعباس، افزود: خوشبختانه فعاليت هاي انجام شده در اين بخش رضايت بخش است و از آنجا كه وزارت راه و شهرسازي نيز سياست بهسازي شهري را در دست اقدام دارد، انجام چنين فعاليت هايي در سكونت گاه هاي غير رسمي بندرعباس ادامه خواهد داشت.

وزیر راه و شهرسازی همچنين ضمن بازديد از فعاليت هاي فرهنگي در فرهنگسراي احداث شده در دوراهي ايسني، عنوان کرد: احداث فرهنگسرا در سكونت گاه هاي غير رسمي مي تواند در ارتقا امنيت و خدمات عمومي نقش به سزايي داشته باشد.

آخوندی همچنين از نمايشگاه فعاليت هاي انجام شده و در دست اقدام راه و شهرسازي در سكونت گاه هاي غير رسمي بندرعباس بازديد کرد.

به گزارش مهر، وزير راه و شهرسازي در سفر به استان هرمزگان، از بندر شهید حقاني، بندر شهيد باهنر، منطقه وي‍ژه اقتصادي شهيد رجايي و راه آهن بندرعباس بازديد كرد.

آخوندی در جریان بازدید از ایستگاه مسافری راه آهن بندرعباس از نزدیک با مسافران گفتگو و نظرات آنها را جویا شد.

وی همچنین با حضور در قطار مسافری بندرعباس ـ مشهد با تعدادی از مسافران این قطار گفتگو کرد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین ابراز امیدواری کرد، در آینده بتوان خدماتی که در شان مردم است از سوی راه آهن ارائه شود.

وی همچنین از مدیرعامل راه آهن کشور خواست تا مشکلات موجود در قطارهای بندرعباس را بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

همچنین جلسه فعالان حوزه صنعت ساختمان و حمل و نقل با وزیر راه و شهرسازی در استانداری هرمزگان برگزار شد.

در این جلسه فعالان حوزه صنعت ساختمان و حمل و نقل به بیان مشکلات و دغدغه های موجود در استان هرمزگان پرداختند.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز در این جلسه با بیان اینکه برگزاری چنین نشست های می تواند دولت تدبیر و امید را در پیشبرد اهدافش کمک کند.

وی با بیان اینکه تمامی مسائل و مشکلات فعالان صنعت ساختمان و حمل و نقل مورد بررسی قرار می گیرد بیان داشت: مشکلات این حوزه ها نیز در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و جلسات هم اندیشی با فعالان این عرصه در سفرهای آتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.