واگذاری بخشی از توزیع سبد کالا به شبکه‌ی تعاون روستائی گیلان

استان ها

مدیر تعاون روستائی گیلان گفت: بمنظور تسریع و تسهیل دریافت سبد کالای شهروندان گیلانی و براساس هماهنگی‌ها از سوی استانداری گیلان با اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعاون روستائی، 10 مرکز عرضه‌ی سبد کالا به شهروندان در سطح استان افزوده شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی گیلان، به نقل از روابط عمومی تعاون روستائی استان گیلان، «مهرزاد عبدالله‌زاده» مدیر تعاون روستائی استان گیلان اظهار کرد: با توجه به بارش برف اخیر در استان گیلان که هم‌زمان با آغاز توزیع سبد کالا در میان خانوارهای مشمول طرح اتفاق افتاد، مشکلاتی در عرضه‌ی سریع و بموقع کالای این سبد بروز کرد که با تدبیر استاندار بمنظور کمک به دولت و برای رفاه بیشتر شهروندان گیلان با هماهنگی ارگان‌های ذی‌ربط و براساس اعلام آمادگی کامل شبکه‌ی تعاون روستایی در مشارکت و عرضه‌ی سبد کالا به شهروندان به‌وِیژه روستائیان درگیر در برف، نسبت به تعیین 10 مرکز عرضه در سطح استان اقداماتی شد.

وی افزود: فروشگاه‌های اتحادیه‌های تعاونی روستائی شهرستان‌های رشت، لاهیجان، بندرانزلی، ماسال، رودسر، آستارا، رودبار، تالش و فروشگاه‌های شرکت تعاون روستائی خشکبیجار شهرستان رشت، بره سر شهرستان رودبار آمادگی عرضه‌ی سبد کالا را دارند.

مدیر تعاون روستائی گیلان تصریح کرد: به محض تحویل گرفتن کالا توسط دیگر فروشگاه‌های این شبکه در سطح استان مراکز بیشتری به آن اختصاص می‌یابد.

عبدالله‌زاده با تأکید بر وجود مقادیر کافی کالاهای تعیین‌شده در این مراکز از سرپرست خانوارها خواست با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانک دریافت یارانه، بتدریج به این مراکز مراجعه و نسبت به دریافت سهمیه‌ی خود اقدام کنند.

انتهای پیام

کد N135327