مدیر شهرداری منطقه سه سنندج منصوب شد

کردستان,شهرداری سنندج

وسعت و نوع شهرسازی منطقه سه بسیار ویژه و حساس بوده و نوع خدمات رسانی در این منطقه با دیگر مناطق شهرداری متفاوت تر است./ شهرداری منطقه 3 سنندج از لحاظ کسب درآمد به عنوان قطب درآمدی شهرداری محسوب می شود.

ایلنا: با حکم شهردار سنندج، بهزاد ریحانی فرد به عنوان مدیر شهرداری منطقه سه سنندج منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، شهردار سنندج امروز پنجشنبه در آیین معارفه مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: برنامه ریزی لازم برای بررسی عملکرد تمامی مدیران و کارکنان انجام شده و عملکرد تمامی سازمان‌ها و مناطق زیر مجموعه شهرداری توسط معاونت اداری و مالی رصد خواهد شد.
کامیاب شادمان تصریح کرد: وسعت و نوع شهرسازی منطقه سه بسیار ویژه و حساس بوده و نوع خدمات رسانی در این منطقه به خاطر نوع توپوگرافی این منطقه با دیگر مناطق شهرداری متفاوت‌تر است.
وی افزود: شهرداری منطقه ۳ سنندج از لحاظ کسب درآمد به عنوان قطب درآمدی شهرداری محسوب می‌شود.
شادمان در پایان سخانش از زحمات ارزشمند و شبانه روزی مهندس آرش رخزادی تقدیر و بهزاد ریحانی فرد را به عنوان مدیر شهرداری منطقه سه سنندج معرفی کرد.
بهزاد ریحانی فرد دارای مدرک کار‌شناسی ارشد عمران «سازه‌های هیدرولیکی» است و از مهم‌ترین سوابق اجرایی وی می‌توان به سرپرست کارگاه نوسازی مدارس، ناظر طرحهای عمرانی شهرداری، سر ناظر طرح‌های عمرانی شهرداری و مدیر شهرداری ناحیه یک بهاران اشاره کرد.

کد N135026