زاهدان امکانات کلان‌شهری ندارد

استان ها

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر زاهدان گفت: زاهدان در اسم کلانشهر است اما امکاناتی که لایق یک کلان شهر باشد ندارد و اختلافات بین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در برخی از موارد باعث جلوگیری از پیشرفت استان شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان، عباس شیبک افزود: مسائل و مشکلات این استان باید به صورت صحیح و واقعی به گوش مسئولین کشوری رسانده شود.

وی بیان کرد: باید در همه جا ضوابط جایگزین روابط شود.

شیبک تاکید کرد: در کمیته‌های تخصصی باید کارشناسان و متخصصان مرتبط حضور داشته باشند و در واقع کسانی که مشکلات را می‌دانند و درک کرده‌اند بایستی پای کار بیایند.

وی با انتقاد از معرفی این استان با عوامل منفی و ناهنجاری‌های مختلف در سطح کشور گفت: در تمام کشور استان سیستان و بلوچستان را با نا امنی، مواد مخدر، آدم ربایی و سایر ناهنجاری‌های دیگر اجتماعی می‌شناسند و متاسفانه اخیراً مسئولین استان با عدم حمایت از تیم والیبال شهرداری زاهدان که در لیگ برتر کشور حضور داشت نتوانستند از این فرصت بدست آمده برای ادامه روند شناساندن چهره واقعی و مثبت استان استفاده کنند.

شیبک اذعان داشت: استان سیستان و بلوچستان قابلیت‌های فرهنگی، سیاسی، ورزشی بسیار زیادی دارد که می‌توان در راستای معرفی چهره واقعی منطقه و تغییر نگرش مردم سایر مناطق کشور از آنها استفاده کرد.

انتهای پیام

کد N134896