معاون استانداری کرمانشاه:

جامعه‌ای شکوفاست که بیشترین فرصت‌ها در اختیار کارآفرینان و پژوهشگران آن است

استان ها

معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با تأکید بر لزوم اصلاح و تحول در نظام اداری استان از مسئولان ذی‌ربط خواست که در حوزه‌ی توسعه‌ی زیرساخت‌های اداری تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کرمانشاه، دکتر «هدایت حاتمی» در جلسه‌ی کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری استان با تأکید بر لزوم تحول در نظام اداری استان، از متولیان نظام اداری دستگاه‌های اجرایی خواست که در زمینه‌ی شکوفایی و تبدیل به احسن ایده‌های ساختار اداری بیشتر تلاش کنند.

وی هم‌چنین توجه به سرمایه‌های اجتماعی و انسانی، جامعه را از مولفه‌های اصلی توسعه‌ی اجتماعی برشمرد و افزود: بدون شک جامعه‌ای بالنده و شکوفا می‌شود که بیشترین فرصت‌ها را در اختیار کارآفرینان و پژوهشگران قرار دهد.

معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه افزود: مطمئناً اصلاح فرآیند توسعه‌ی اداری هر جامعه‌ای با تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های صحیح محقق می‌شود و تصمیم‌هایی که در جامعه‌ی اداری استان اتخاذ می‌شود باید مستند، با استدلال عقلی و توسعه‌ای باشد.

حاتمی در ادامه توسعه‌ی استان در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی و فنآوری را مهم دانست و گفت: قطعاً مسئولان استان با این استراتژی که توسعه‌ی استان در گرو ادبیات مشترک و حس تعامل و هم‌فکری میسر می‌شود بر اجرای این مهم اصرار دارند.

وی ارائه‌ی طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی توسعه‌محور از سوی دستگاه‌های اجرایی استان را خواستار شد و تصریح کرد: طرح‌های پژوهشی که ارائه میشوند باید محتوای پژوهشی هم‌چنین محتوای توسعه‌ی فرآیندهای استان را بدنبال داشته باشد، در غیر اینصورت از مصوب کردن طرح‌های غیرکاربردی ممانعت می‌شود.

انتهای پیام

کد N134758