از امروز/

رزمایش 30 هزار نفری الی بیت‌المقدس در آذربایجان غربی آغاز شد/ حضور 122 گردان

استان ها

ارومیه - خبرگزاری مهر: رزمایش 30 هزار نفری الی بیت المقدس در تمام شهرهای آذربایجان غربی از صبح امروز با فراخوان، پذیرش و سازماندهی نیروها آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رزمایش 30 هزار نفری الی بیت المقدس در آذربایجان غربی با حضور 31 گردان بیت المقدس، یک گردان کوثر و 90 گردان عاشورا، الزهرا، امام علی (ع) و امام حسین (ع) طی دو روز برگزار می شود.

این رزمایش ها با هدف ارتقاء توان و آمادگی رزم گردان های واکنش سریع بیت المقدس سازمان بسیج و تمرین و تداوم آموزش های یگانی برگزار می شود که طی امروز فراخوان نیروها، سازماندهی، تجهیز و برگزاری کلاس های مختلف فرهنگی و سیاسی و آموزشی انجام می شود.

روز دوم این رزمایش با حضور گردانهای یاد شده، با برگزاری صبحگاه مشترک گردانها ادامه می یابد و برنامه هایی چون سخنرانی، تک به ارتفاع تحت پوشش آتش و انجام عملی آموخته ها انجام می شود.

ارزیابی عملکرد گردانها در این روز انجام و پس از پایان رزمایش در ظهر جمعه گردانهای حاضر در رزمایش در نماز عبادی و سیاسی جمعه حضور می یابند.

این رزمایش در روز نخست در برخی مدارس و مساجد و حوزه های بسیج برگزار می شود و در روز دوم نیز در یکی از پادگان های اطراف شهر ارومیه و حسینیه های بزرگ شهر به اجرا در می آید.