دوره آموزشی مسوولان ادارات روابط عمومی بانک صادرات ایران در مشهد برگزار شد

دوره,آموزشی

مشهد - ایرنا - دومین دوره آموزشی مسوولان و کارشناسان ادارات روابط عمومی مدیریت شعب استانها و مناطق مختلف تهران بانک صادرات ایران روز چهارشنبه در مشهد برگزار شد.

مدیرکل روابط عمومی بانک صادرات ایران در حاشیه این دوره آموزشی به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: دانش افزایی و آشنایی بیشتر مسوولان روابط عمومی بانکها با حوزه فعالیت رسانه و ارتباطات از مهمترین اهداف این دوره آموزشی دو روزه است.

ˈامیر صفریˈ افزود: ارائه مباحث مربوط به آموزش روابط عمومی پیشرفته و مدیریت بحران در موسسات اقتصادی، آموزش عکاسی، خبر و گزارش نویسی پیشرفته از مهمترین موضوعات این دوره آموزشی است.

وی در ادامه اظهار داشت: بانکها و موسسات اقتصادی در شرایط خاص کشور باید بیش از پیش در راستای تحقق اهداف اقتصادی نظام و دولت جمهوری اسلامی فعالیت داشته باشند.

او گفت: یکی از راههای تحقق این مهم آشنایی بیشتر مسئولین روابط عمومی با حوزه فعالیت خود است.

مدیرکل روابط عمومی بانک صادرات ایران همچنین با اشاره به نقش رسانه ها در اقناع مخاطبین پیرامون مسائل اقتصادی، بر اهتمام بانکها برای تعامل مطلوبتر با اصحاب رسانه به ویژه سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) به عنوان خبرگزاری رسمی کشور تاکید کرد.

مدیر شعب بانک صادرات استان خراسان رضوی نیز در مراسم آغازین این دوره آموزشی خواستار همکاری صمیمانه مسئولین روابط عمومی با خبرنگاران برای تبیین سیاستها و راهبردهای اقتصادی دولت شد.

ˈحمیدرضا سربیشه ایˈ گفت: در شرایط حساس کنونی ادارات روابط عمومی و رسانه ها باید با پایبندی تمام به منافع و مصالح نظام اسلامی در فضای صمیمانه و در عین حال نقادانه برای آگاهی بخشی به مردم و مقابله با ترفندها و فشارهای اقتصادی دشمنان از هیچ تلاشی دریغ نورزند.ک/2

7487/664
کد N133934