اجلاس کمیته مشترک مرزی ایران و ترکیه در گمرک بازرگان برگزار شد

استان ها

اجلاس کمیته مشترک مرزی ایران و ترکیه در گمرک بازرگان برگزار شد.

مدیر کل ترانزیت و پایانه‌های مرزی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌غربی، گفت: این اجلاس با هدف بررسی مشکلات پیش روی در گمرک بازرگان و گوربلاغ ترکیه به مدت دو روز برگزار می شود.

محمد جواد عطرچیان تصریح کرد: از جمله مشکلات ورود و خروج کامیون‌ها، تسریع و روان سازی در امر تردد مسافران، بازگشایی لاین دوم در هر دو طرف خروج و ورود از بحث‌های مهم این اجلاس در طرف گمرک بازرگان و گوربلاغ ترکیه بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین با طرف ترک بازدید میدانی از محل‌های مورد نظر انجام دادیم و از نزدیک مشکلات کامیونداران را هم مشاهده کردیم تا بتوانیم در مورد آنها تصمیم گیری جدی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، این اجلاس با حضور مدیرکل ترانزیت و پایانه‌های کشور، مدیرکل پایانه‌های استان آذربایجان غربی، مدیران گمرک بازرگان، جمعی از مدیران شرکت‌های حمل و نقل بین المللی و "علیرضا یوجه اوغلو" مدیرکل مقررات راه‌های وزارت راه دریانوردی و ارتباطات ترکیه، معاون مدیرکل گمرکات وزارت گمرک و تجارت ترکیه، مدیر مقررات راه‌های وزارت راه دریانوردی و ارتباطات ترکیه و همچنین سر کنسول جمهوری اسلامی ایران در ارزروم گمرک بازرگان برگزار شد.

انتهای پیام

کد N133207