سیدزاده خبر داد:

برق قدیمي‌ترین سینمای بوشهر قطع شد

استان ها

بوشهر - خبرگزاری مهر: رئیس حوزه هنری بوشهر گفت: برق قدیمي‌ترین سینمای بوشهر به علت بدهی قطع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسین سیدزاده ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سینما بهمن قدیمی ترین سینمای بوشهر است که در سال‌های اخیر با مشکلات بسیار زیادی روبرو بوده و این مشکلات موجب تعطیلی این سینما شده است.

وی با اشاره به بدهی برق این سینما، اضافه کرد: درآمدهای پائین این سینما باعث شده تا نتواند هزینه های خود را از جمله برق مصرفی پرداخت کند و در حال حاضر 35 میلیون تومان بدهی معوقه برق دارد.

رئیس حوزه هنری بوشهر با بیان اینکه سینما بهمن بوشهر دو فیلم را در حال اکران دارد، خاطرنشان ساخت: سینما بهمن درآمد کمی دارد و امیدواریم بدهی‌های برق آن قسط بندی شود تا بتوان آن را پرداخت کرد.

وی به اکران فیلم بالابان در سینما بهمن بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: بالابان ساخته فیلمساز بوشهری سید رضا صافی است که در این سینما در حال اکران بوده و استقبال این فیلم در دیگر شهرها منوط به میزان استقبال از آن در بوشهر است.

سیدزاده با اشاره به کیفیت بالای فیلم بالابان، تصریح کرد: این فیلم رتبه کیفی الف را دریافت کرده و در عرصه‌های ملی و بین‌المللی دارای موفقیت‌های خوبی بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برپایی نمایشگاه نقاشی و گرافیک در گالری سوره حوزه هنری بوشهر اشاره کرد و افزود: 20 اثر در این نمایشگاه با موضوعات اجتماعی به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری به نمایش درآمده است.

رئیس حوزه هنری بوشهر بیان داشت: همچنین خوانش نمایشنامه عنکبوت نوشته زینب عوض‌پور و کارگردانی امین چاهشوری در پلاتو نمایش حوزه هنری استان بوشهر برگزار شد.