خبرنگاران را دریابید

استان ها

امام جمعه بخش دیهوک طبس با اشاره به مشکلات خبرنگاران این شهرستان‌ گفت: در اولین جلسه شورای اداری تمام مشکلات این قشر را مطرح خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان جنوبی در طبس، خبرنگاران طبس برای عیادت خبرنگار صدا و سیما در بخش دیهوک که در حین تهیه گزارش دچار سانحه شده و پایش شکسته بود، به خانه وی‌ رفتند.

در این دیدار که امام جمعه و بخشدار دیهوک، رییس دادگستری و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس حضور داشتند، خبرنگاران بر ضعف اطلاع رسانی در بخش دیهوک تاکید کردند که اخبار این بخش تنها به وسیله حسین استاد منتشر می‌شود و حال که وی بیمار شده است، این بخش در رکود خبری به سر می‌برد.

اصحاب رسانه شهرستان طبس از مسوولان خواستند تا از این خبرنگار که در هنگام تهیه خبر از جشن سده در دیهوک دچار شکستگی پا شده است، حمایت کرده و او را تنها نگذارند.

حسین استاد خبرنگار افتخاری صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی در بخش دیهوک است که نزدیک به 10 سال فعالیت رسانه‌ای دارد.

‌این خبرنگار افتخاری گفت: حتی پول یارانه‌ام را خرج تهیه خبر می‌کردم و منبع درآمدی ندارم و بعد از این سانحه برای درمان مجبور به فروش خودرو شخصی‌ام شدم.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضایی‌نیا امام جمعه بخش دیهوک نیز گفت: مشکلات خبرنگاران را در شورای اداری مطرح خواهم کرد.

احمدی بخشدار دیهوک نیز به نقش با اهمیت خبرنگاران اشاره کرد و گفت: امسال به دلیل سانحه‌ای که برای خبرنگار بخش افتاد، برنامه‌های دهه فجر علی رغم اینکه از هر سال پررنگ تر بود، کم انعکاس یافت.

عباس سنگچولی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس نیز گفت: تلاش خبرنگاران قدر دانسته نمی‌شود.

سنگچولی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی امور خبرنگاران است و ما اعلام می‌کنیم که هرکاری از دستمان برآید، برای خبرنگاران انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

کد N131069