دادگستری كل استان اصفهان برگزار می‌كند؛

مسابقه كاریكاتور با موضوع پیشگیری از طلاق

اصفهان

با توجه به افزایش طلاق در جامعه و برای کاهش این معضل معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان اقدام به برگزاری مسابقه کاریکاتور با موضوع پیشگیری از طلاق نموده است.

ایلنا: با توجه به افزایش طلاق در جامعه و برای کاهش این معضل معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان اقدام به برگزاری مسابقه کاریکاتور با موضوع پیشگیری از طلاق نموده است.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان بنا بر اعلام دادگستری كل استان اصفهان از آنجایی‌که طلاق در جامعه امروز به یکی از معضلات اصلی جامعه تبدیل شده که تبعات ناشی از آن سال‌ها و بلکه نسل‌ها گریبان‌گیر جامعه خواهد بود و نقش مهم و تاثیرگذار هنرمندان در امر پیشگیری و اثری که تصویر در ذهن ایجاد می‌کند، ‌ معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم با محورهای طلاق و فرزندان طلاق، ‌طلاق و اعتیاد، ‌طلاق و بیکاری، طلاق و عشق خیابانی و طلاق و فضای مجازی اقدام به فراخوان مسابقه کاریکاتور نموده است.
علاقمندان می‌توانند آثار خود را با فرمت jpg و ۳۰۰dpi و حداکثر در سایز A۳ به ایمیل esfehan@scpd.ir و یا به معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان واقع در خیابان نیکبخت طبقه سوم اتاق ۳۱۴ تحویل نمایند. این مسابقه تا دهم اسفندماه آماده دریافت آثار علاقمندان می‌باشد.

کد N130828