معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد کل نیروهای مسلح در زنجان:

بصیرت شهادت به برخی از رزمندگان در دفاع مقدس الهام شده بود

زنجان

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات تاثیرگذار رزمندگان بیسیم چی در ۸ سال دفاع مقدس گفت: بصیرت شهادت به برخی از رزمندگان الهام شده بود.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات تاثیرگذار رزمندگان بیسیم چی در ۸ سال دفاع مقدس گفت: بصیرت شهادت به برخی از رزمندگان الهام شده بود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سردار محمد آقاکیشی امروز (۲۹ بهمن) در اولین یادواره شهدای فناوری اطلاعات و ارتباطات سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان که در راستای گرامیداشت ۴۱ شهید بیسیم چی استان زنجان برگزار شده بود، اظهار داشت: در ۸ سال دفاع مقدس رزمندگانی که در بخش مخابرات فعالیت می‌کردند از شرایط خاصی برخوردار بودند.
وی با اشاره به اینکه این قشر از رزمندگان علاقه فراوانی برای حضور در خط مقدم جبهه و مقابله با دشمنان داشتند، ادامه داد: تخصصی بودن کارهای مربوط به برقراری ارتباط از طریق بیسیم و مخابرات و تطبیق این شرایط با وضعیت و نیاز حاکم بر منطقه موجب حساسیت بیش از پیش فعالیت این رزمندگان شده بود.
سردار آقاکیشی با تاکید بر اینکه در بسیاری از موارد رزمندگان بیسیم چی اسرار فراوانی برای حضور در خط مقدم و مبارزه با رژیم بعث عراق از خود نشان می‌دادند، خاطرنشان ساخت: وظیفه آن‌ها ایجاب می‌کرد تا به وظایف خود به عنوان رزمندگان پشتیبانی عمل کنند.
معاون فنآوری اطلاعات و ارتباطات ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: بی‌تابی رزمندگان فعال در بخش مخابرات در شبهای عملیات برای حضور در صحنه‌ها جنگ بیش از هر زمان دیگری بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان خاطراتی از رزمندگان بیسیم چی و نحوه به شهادت رسیدن برخی از آنان ارائه کرد.
این مقام مسئول به بصیرت برخی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: این شهدا به درجه‌ای از بینش و بصیرت رسیده بودند که شهادت به آنان الهام شد.
وی همچنین به برگزاری این یادواره در استان اشاره کرد و افزود: این احساس تکلیف در تمام یادگاران ۸ سال دفاع مقدس وجود دارد که نسبت به شهدای دفاع مقدس ادای دین کنند.
در ادامه سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان نیز در سخنانی با یادآوری خاطراتی از شهدا و رزمندگان جبهه گفت: نشاط و روحیه رزمندگان جلوه‌هایی از عاشورا بود.
در پایان این همایش از تمبر یادبود یادواره شهدای بیسیم چی استان زنجان رونمایی شد.

کد N130819