شهردار زنجان تاکید کرد:

در حال حاضر بدهی شهرداری زنجان بیش از 30 میلیارد تومان است

زنجان

محسن امین شهرداری زنجان را وارث بدهی‌های گذشته عنوان کرد و افزود: در حال حاضر بدهی شهرداری زنجان بیش از ۳۰ میلیارد تومان است.

شهردار زنجان گفت: سیاست شهرداری زنجان اسپانسری تیم‌های ورزشی نیست، هر مصوبه‌ای ورزشی که از سوی شورا تصویب شود، شهرداری آن مصوبه را اجرا می‌داند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سعید خدادادی امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان، اظهار کرد: بسیاری از مصوبات شورای اسلامی شهر زنجان از سوی شهرداری اجرایی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در خصوص جانمایی فرهنگسرا نیز هنوز اقدامی صورت نگرفته است، افزود: این فرهنگسرا در بودجه سال آینده نیز پیش‌بینی نشده است.

این عضو شورا همچنین با اشاره به چاله چوله‌های ایجاد شده در سطح شهر زنجان بر ضرورت لکه‌گیری و آسفالت این چاه‌های عمیق در سطح شهر تاکید کرد.

وی ساماندهی متکدیان را نیز خواستار شد و افزود: وجود متکدیان در سطح شهر موجب می‌شود چهره شهر آسیب دیده شود.

خدادای بر ضرورت تسریع در روند احداث گرمخانه زنجان تاکید کرد و افزود: سستی مدیریت به دلیل جابه‌جایی نیز موجب شده تا خدمات به نحو مطلوبی به مردم ارائه نشود.

وی همچنین با اشاره به بدهی شهرداری زنجان به شرکت گاز از تعطیلی جایگاه‌های CNG خبر داد و بر ضرورت حل این معضل در سطح شهر زنجان تاکید کرد.

شهردار زنجان نیز در این جلسه مصوبات شورای شهر را لازم الاجرا دانست و افزود: برخی از مصوبات نیاز به زمان بیشتری برای اجرا دارد.

محسن امین شهرداری زنجان را وارث بدهی‌های گذشته عنوان کرد و افزود: در حال حاضر بدهی شهرداری زنجان بیش از ۳۰ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل قرار گرفتن در فصل سرد سال لکه‌گیری و آسفالت چاله‌ها دلیل منطقی ندارد، بیان داشت: شهرداری در این زمینه بدون اتلاف سرمایه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

شهردار زنجان در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه هیچ‌گاه وارد دعواهای ژونالیستی نمی‌شوم، یادآور شد: سیاست شهرداری زنجان اسپانسری تیم‌های ورزشی نیست، هر مصوبه‌ای ورزشی که از سوی شورا تصویب شود، شهرداری آن مصوبه را اجرا می‌داند.

کد N130817