شهردار زنجان، در پی انتصابات در شهرداری زنجان؛

با كسی عهد اخوت نبسته‌ام

زنجان

در نخستین تغییر مدیریت‌های نهاد متبوعش در جلسه شورای اداری شهرداری چند تن از مدیران و معاونان جدید منصوب شدند.

شهردار زنجان، در نخستین تغییر مدیریت‌های نهاد متبوعش در جلسه شورای اداری شهرداری چند تن از مدیران و معاونان جدید را منصوب کرد.
به گزارش ایلنا از زنجان، محسن امین طی روزهای گذشته در آیین تودیع و معارفه مدیران شهرداری با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی شایسته به شهروندان گفت: باکسی عهد اخوت نبسته‌ام و در صورت مواجهه با عملکرد ضعیف مدیران منتخبم فردی توانا‌تر و شایسته‌تر جایگزین خواهم کرد.
وی با بیان اینکه رضایت مردم مبین عملکرد مطلوب شهرداری خواهد بود افزود: شهروندان با رضایت خود نمره قبولی به شهرداری خواهند داد بنابراین موفقیت آمیز بودن هرنوع خدمتی در شهرداری مشروط بر رضایت مردم است.
شهردار زنجان به کارکنان نهاد متبوعش توصیه کرد: از شایعه و تخریب یکدیگر بپرهیزند و با هدفی شفاف و متعالی برای توسعه شهر گام بردارند.
شهردار زنجان «محمد حسین جعفری» را به عنوان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منصوب کرد و از زحمات «رحیمی» مدیر پیشین این حوزه تقدیر کرد.
همچنین «سمانه شاددل» به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری زنجان منصوب شدو به این ترتیب طبق چارت اداری شهرداری‌ها این معاونت جایگزین معاونت اجرایی و امور هماهنگی شهرداری خواهد شد همچنین «سید اسماعیل موسوی» معاون سابق اجرایی قدردانی شد.
«علی محمدی» به عنوان مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری زنجان منصوب و از تلاش‌های «یاختی فرد» مدیر پیشین این سازمان تقدیر شد.
«خلیل رحیمی» به عنوان مدیر پروژه داوود قلی دلجویی که از پروژه‌های مهم شهری است منصوب شد.
«فاطمه کرباسی» مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری زنجان و «سید اسماعیل موسوی» معاون سابق امور اجرایی و هماهنگی شهرداری نیز به عنوان مشاوران شهرداری منصوب شدند.

کد N130812