در کهگیلویه وبویراحمد رخ داد:

رهاسازی 250 خودروی گرفتار در برف/تعطیلی برخی از مدارس شهرستانهای بویراحمد و دنا با برف

استان ها

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از تعطیلی مدارس نوبت صبح برخی از مناطق این استان به علت بارش برف خبر داد.

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از تعطیلی مدارس نوبت صبح برخی از مناطق این استان به علت بارش برف خبر داد.

هادی زارع‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: با بارش شدید برف مدارس نوبت صبح مقاطع ابتدایی و راهنمایی بخش لوداب از توابع شهرستان بویراحمد امروز تعطیل شد.

وی اظهارکرد: مدارس راهنمایی و ابتدایی بخش مارگون در شهرستان بویراحمد تعطیل و مدارس دبیرستان با یک ساعت کلاس‌های درس خود را آغاز خواهد کردند.

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: مدارس تمام مقاطع شهر سی‌سخت، نیز تعطیل شد.

زارع‌پور ادامه‌داد: در شهرستان بویراحمد دوره ابتدایی و راهنمایی در نوبت صبح تعطیل و دبیرستان نیز با یک ساعت تأخیر بر سرکلاس‌های درس حاضر شدند.

مسعود مثنوی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد از رهاسازی 250 خودروی گرفتار در برف محورهای منتهی به شهر یاسوج خبر داد و گفت: 30 امدادگر و 10 خودروی امدادی به محورهای مواصلاتی استان اعزام شده‌اند که 50 مسافر در پایگاه امداد و نجات سرگچینه در محور "یاسوج به بابا میدان" اسکان داده شدند.

سرهنگ منوچهر سیاهپور، رییس پلیس راه کهگیلویه وبویراحمد استفاده از زنجیرچرخ، حرکت با سرعت مطمئنه و پرهیز از سفرهای غیرضروری را به رانندگانی توصیه کرد.

به گزارش ایسنا، بارش برف حرکت خودروها را در راههای ارتباطی مناطق برفگیر کهگیلویه وبویراحمد و در شهرهای یاسوج و سی‌سخت را با کندی مواجه کرده و موجب مشکلاتی برای عبور و مرور مردم شده است.

انتهای پیام

کد N130158