آفتاب

گودرزی: اولویت ما تیم ملی است/ جشنواره ورزش‌های رزمی با مجوز برگزار می‌شود

گودرزی: اولویت ما تیم ملی است/ جشنواره ورزش‌های رزمی با مجوز برگزار می‌شود

وزیر ورزش و جوانان می گوید با کسانی که بحث شکایت به خارج از مرزها را مطرح می کنند، برخورد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در پایان نشست با کارلوس کروش و علی کفاشیان گفت: «اولویت اول ما تیم ملی است. تیم ملی باید به عنوان یک محور باشد و تمام امکانات در اختیار آنها قرار بگیرد. همه تیم های لیگ برتری باید به تیم ملی بازیکن بدهند. در مورد لژیونرها هم براساس قوانین فیفا باید عمل کرد.»

او با بیان اینکه کارلوس کروش خواهان حمایت معنوی است، گفت: «سرمربی تیم ملی بیشتر حمایت معنوی می خواهد، امیدوارم کسانی که در سطح باشگاهی کار می کنند در راه تیم ملی مانع نشوند تا همه مشکلات حل شود.»

وزیر ورزش در واکنش به شکایت باشگاه استقلال از سرمربی تیم ملی به فیفا، گفت: «اینکه بعضی ها می گویند به خارج از مرزها شکایت می کنیم را نمی پسندم. دو تیم استقلال و پرسپولیس متعلق به دولت هستند و باید با مجوز دولت این بحث ها را مطرح کنند. با کسی که این بحث ها را مطرح می کند به نحو دیگری برخورد خواهیم کرد.»

گودرزی در مورد کمک مالی به تیم ملی فوتبال گفت: «به زودی از طریق فدراسیون فوتبال به تیم ملی کمک می کنیم. امیدوارم با پیگیری های آقای کفاشیان و کمک های مالی مشکلات تیم ملی حل شود.»

او در پایان در پاسخ به اینکه جشنواره ورزش های رزمی که قرار است به میزبانی ایران برگزار شود اما هنوز وضعیت مشخصی ندارد، گفت: «اگر مجوز رسمی گرفته باشد، مشکل خاصی وجود ندارد. با این حال مخالف چیزی هستیم که بدون هماهنگی سازمان های رسمی ورزش باشد. اگر فدراسیون بر اساس تقویم خود جلو برود مشکل خاصی نیست.»

252 43

 

کد N96197

وبگردی