آفتاب

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به مناسبت نهم دی

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به مناسبت نهم دی

تهران- ایرنا- شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با انتشار بیانیه ای به مناسبت نهم دی ماه اعلام کرد. تاریخ انقلاب اسلامی پراست از فراز و نشیب هایی که سراسر عبرت است، هم برای دشمنان نظام وهم دوستانی که امروز همسنگران خود را در عرصه دفاع از انقلاب در صف دشمنان اسلام می بینند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا دراین بیانیه آمده است: حماسه 9دی نیز یکی از همان نقاط عطف تاریخی است، حماسه ای که با تاسی امت به روح عاشورا یعنی پیوند با ولایت خشم مقدس مردم را تبدیل به اقیانوس خروشان کرد تا برای همیشه ننگ فتنه گران را از عرصه اجتماع پاک کنند.

این شورا افزوده است: جای بسی تاسف و تالم است که علی رغم همه خسارات مادی و معنویی که نفسانیت، قدرت طلبی و لجاجـت فتنه گران، همسو با دشمنان نظام برجای گذاشت .

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران آورده است که حصر خانگی سران فتنه حداکثر رافت نظام بوده است.

این شورا با گرامی داشت سالروز حماسه 9 دی و دعوت از همه آحاد مردم همیشه درصحنه و بصیر ایران اسلامی جهت شرکت در سالروز این حماسه عظیم موجدانه از دولتمردان خواسته است تا با عناوینی چون حقوق شهروندی که کامل­تر و بی­نقص­تر از آن در قانون اسلامی کشورمان برای احقاق حقوق حقه ملت ایران لحاظ گردیده بهانه ای دست عده ای فرصت طلب از ایادی فتنه برای جولان دادن و احیای فتنه گران ندهند.

فراهنگ(1)**9303**1601**
کد N33388

وبگردی