آفتاب

۶۸ شمشیرباز از ۱۴ کشور برای جام جهانی کلاس آ جوانان به تهران می‌آیند

۶۸ شمشیرباز از ۱۴ کشور برای جام جهانی کلاس آ جوانان به تهران می‌آیند

همشهری آنلاین: با توجه به اتمام مهلت تعیین شده برای ثبت نام تیم‌های متقاضی حضور در مسابقات جام جهانی کلاس آ جوانان، حضور نمایندگان ۱۴ کشور در این مسابقات قطعی شده است. این کشورها حداقل با یک و حداکثر با ۱۰ شمشیرباز در مسابقات تهران شرکت می‌کنند.

ورزش > تورنمنت- همشهری آنلاین:
با توجه به اتمام مهلت تعیین شده برای ثبت نام تیم‌های متقاضی حضور در مسابقات جام جهانی کلاس آ جوانان، حضور نمایندگان ۱۴ کشور در این مسابقات قطعی شده است. این کشورها حداقل با یک و حداکثر با ۱۰ شمشیرباز در مسابقات تهران شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، یکشنبه گذشته مهلتی که از سوی فدراسیون جهانی شمشیربازی برای اعلام آمادگی کشورها و ثبت نام رسمی از آنها جهت حضور در مسابقات جام جهانی کلاس آ جوانان ایران در نظر گرفته شده بود، به پایان رسید.

این مهلت در حالی به پایان رسید که چهارده کشور آسیایی، اروپایی و آمریکایی حضور نمایندگانشان در مسابقات شمشیربازی کلاس آ جوانان تهران را با انجام ثبت نام قطعی اعلام کردند.

بر این اساس ترکیه (10 بازیکن)، عراق و قزاقستان (8 بازیکن)، ارمنستان و آذربایجان (7 بازیکن)، دانمارک (5 بازیکن)، مکزیک، اتریش و اردن (4 بازیکن)، کویت و قطر (3 بازیکن)، بلاروس (2 بازیکن)، لبنان و سوریه (یک بازیکن) کشورهایی هستند که برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

فدراسیون شمشیربازی که برای یازدهمین سال متوالی برگزار کننده مسابقات جام جهانی کلاس آ جوانان در تهران خواهد بود، به عنوان میزبان، 40 بازیکن در مسابقات خواهد داشت.

مسابقات شمشیربازی جام جهانی کلاس آ جوانان طی روزهای 23 و 24 آذرماه در دو اسلحه سابر و اپه در سالن شهید افراسیابی برگزار خواهد شد.

روز نخست این پیکارها به رقابت‌های اسلحه اپه اختصاص دارد که با حضور 65 بازیکن برگزار می‌شود. در روز دوم هم دیدارهای اسلحه سابر با حضور 43 شمشیرباز برگزار خواهد شد.

 

کد N12537

وبگردی