آفتاب

کروش پاسخ کرانچار را داد

کروش پاسخ کرانچار را داد

زلاتکو کرانچار در گفت‌وگویی به توصیه سرمربی تیم ملی برای استفاده از بازیکنان در پست‌های مدنظر او اعتراض کرده بود که کارلوس کروش به آن واکنش نشان داد.

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی در خصوص صحبت های سرمربی تیم سپاهان با محوریت اجبار بازیکنان به بازی در پست های خاص، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ متن این بیانیه به شرح زیر است:

به عنوان یک قاعده کلی، من هیچ گاه توضیحاتی که به صورت خصوصی و حرفه ای به بازیکنانم ارائه می کنم را به صورت عمومی به رسانه ها اعلام نخواهم کرد و این صحبتهای مطرح شده را به عنوان موضوعات داخلی باشگاه تلقی می کنم. از سویی دیگر باز هم به عنوان یک قاعده کلی، در صورتیکه مشکل، شک و شبهه و یا نگرانی نسبت به همکارانم داشته باشم، ترجیح می دهم که رو در رو این موضوعات را با آنها مطرح کنم و از سویی دیگر از نظر دید فنی، شدیداً معتقد هستم که وظیفه من در مقابل بازیکنانم صداقت و وفاداری است و این حق بازیکنان من است که از تفکرات و توقعاتم و همچنین عقاید من در ارتباط با نقش آنها در تیم ملی مطلع باشند و در نهایت به عنوان یکی از مهمترین اصول مربیگری و اخلاق حرفه ای، بازیکنی را به تیم ملی دعوت می کنم که شخصاً معتقد هستم در پستی که به او نیاز است شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. این مسئله را مجددا تکرار می کنم، اگر بازیکنی در پستی که تیم ملی به او نیاز دارد بتواند بازی کند، هم برای او و هم برای تیم ملی بهتر خواهد بود. موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه ای رفتار می کنند.

 252 41

کد N10121

وبگردی