آفتاب
هر دو تیم بزرگ‌اند فقط تشویق کنید

بیانیه باشگاه سپاهان در آستانه دیدار با استقلال؛ بزرگداشت برای قلعه‌نویی

بیانیه باشگاه سپاهان در آستانه دیدار با استقلال؛ بزرگداشت برای قلعه‌نویی

همشهری آنلاین: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در آستانه بازی با استقلال تهران طی بیانیه‌ای با تکریم دو تیم سپاهان و استقلال از هواداران خود خواست فقط طلایی پوشان را تشویق کنند و از توهین‌های احتمالی بپرهیزند. باشگاه سپاهان در صدد است قبل از آغاز این دیدار از زحمات قلعه نویی تقدیر به عمل آورد.

ورزش > فوتبال- همشهری آنلاین:
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در آستانه بازی با استقلال تهران طی بیانیه‌ای با تکریم دو تیم سپاهان و استقلال از هواداران خود خواست فقط طلایی پوشان را تشویق کنند و از توهین‌های احتمالی بپرهیزند. باشگاه سپاهان در صدد است قبل از آغاز این دیدار از زحمات قلعه نویی تقدیر به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان، در این اطلاعیه آمده است:

روز پنجشنبه یکی از دیدارهای مهم و بزرگ فوتبال ایران و رقابت ستارگان طلایی و آبی فوتبال ایران است و قطعا طلایی‌دلان و حامیان طوفان زرد به وظیفه خود برای حمایت کوبنده و حضور شکوهمند در ورزشگاه فولاد شهر برای حمایت از قهرمان طلایی ایران واقفند.

هواداران می‌توانند با تشویق نود دقیقه‌ای و تزریق انرژی و امید به تیم محبوبشان بازهم سپاهان واقعی را به صدر جدول نزدیک و نزدیک‌تر کنند و یاری نمایند تا سپاهان محبوب شان دوباره همانی شود که آنها می‌خواهند و انتظارش را می کشند.

در کنار فراخوان به حضور شکوهمند لازم میدانیم تا نکاتی را خدمت هواداران یادآوری کنیم:

- هواداران مان قبل از حضور در ورزشگاه فولادشهر از ورزشگاه‌های تختی و پیروزی اصفهان و همچنین دفتر کانون هواداران واقع در خیابان حکیم نظامی بلیط حضور در این دیدار را تهیه کنند و توجه داشته باشند که هیچ گونه بلیط فروشی در محل ورزشگاه فولادشهر انجام نخواهد شد.

-باشگاه‌های فولاد مبارکه سپاهان و استقلال باشگاه‌هایی بزرگ و با قدمت هستند و همه ما سپاهانی‌ها لازم است تا به خاطر قدمت و بزرگی رقیب‌مان و هوادارانش، همچون سایر دیدارهای لیگ، یکی از بهترین میزبانی‌هایمان را به نمایش بگذاریم.

از آنجایی که برخی از شعارها و حرکات می‌تواند بنابر قانون جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کسر امتیاز را برای باشگاه سپاهان به همراه داشته باشد، لذا از هواداران فهیم مان درخواست می‌کنیم فرای بحث کسر امتیاز با فرهنگ و منش بالای همیشگی شان همچون گذشته ضمن احترام به کادر داوری و بازیکنان و هواداران رقیب از سر دادن هر شعار و حرکت غیر اخلاقی پرهیز نمایند.

- برخی از بازیکنان فعلی استقلال در فصل و فصول گذشته در تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بوده‌اند و در افتخار آفرینی‌های این باشگاه در سال‌های گذشته نقش داشته اند. به بهانه این دیدار لازم می‌دانیم تا تلاش‌های آنان در طول حضورشان در سپاهان را ارج نهیم و حضورشان در اصفهان را خوش آمد گوئیم.

- باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در صدد است قبل از آغاز این دیدار به پاس دو سال قهرمانی و تلاش امیر قلعه نوعی مربی بزرگ فوتبال ایران در اصفهان و سپاهان که با دو قهرمانی لیگ برتر همراه بود مراسم تجلیل و تقدیری از زحمات وی را برگزار نماید. از همه هواداران درخواست می‌کنیم ضمن تشویق امیر قلعه نوعی در ورزشگاه فولاد شهر ما را برای برپایی شایسته این برنامه یاری نمایند.

روز پنجشنبه 14 آذرماه در ورزشگاه فولاد شهر از ساعاتی قبل از بازی چشم انتظار حضور هواداران و ارائه یک میزبانی مطلوب در داربی فوتبال ایران خواهیم بود.

کد N6925

وبگردی