آفتاب

در صورت توافق با اسپانسر؛

همدان در لیگ برتر کشتی آزاد تیمداری می‌کند

 همدان در لیگ برتر کشتی آزاد تیمداری می‌کند

رئیس هیأت کشتی استان همدان از حضور نماینده این استان در صورت توافق با اسپانسر در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، حمیدرضا یاری رئیس هیأت کشتی استان همدان گفت: در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا، فعالیت های ورزشی نداریم اما به کشتی گیران گفته ایم که به صورت انفرادی تمرینات آماده سازی خود را ادامه دهند تا هر زمان که اجازه فعالیت صادر شد، بتوانیم کار را راحت تر از سر بگیریم. البته کارهای جاری هیأت را پیگیری می کنیم و جلساتی را نیز با کمیته های مختلف برگزار کرده ایم و هفته آینده نیز محسن کاوه مهمان کشتی همدان خواهد بود.

وی در مورد حضور استان همدان در لیگ برتر گفت: جلساتی را با رئیس سازمان لیگ برگزار کرده ایم و در صورتی که بتوانیم اسپاسنر خوبی پیدا کنیم، قطعاً در لیگ برتر کشتی آزاد شرکت خواهیم کرد.

یاری در مورد عملکرد فدراسیون کشتی و تعامل آن با هیأت های کشتی اظهار داشت: با حضور مدیریت جدید شاهد تغییرات خوبی هستیم و کار از تک بعدی بودن خارج شده است. یکی از قول هایی که دبیر در مجمع داد، چرخه انتخابی بود که خوشبختانه به قول خود عمل کرد. همچنین فدراسیون در بخش عمرانی و مالی نیز عملکرد خوبی داشته که نمونه بارز آن بازسازی خانه کشتی شهید هادی و پرداخت بدهی های شرکتهای هواپیمایی، حق الزحمه داوران و سنوات پرسنل بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: چرخه انتخابی به کشتی گیران انگیزه می دهد و خوشحالم به تصویب رسیده، چراکه کشتی گیران می توانند به حق خود برسند. ضمن اینکه با چرخه انتخابی دیگر هیچ کشتی گیری به صورت انتصابی به مسابقات اعزام نخواهد شد.
کد N2411613

اخبار مرتبط

تازه های خبری