آفتاب

بازتاب بیانات مقام معظم رهبری در خبرگزاری رسمی سوریه

بازتاب بیانات مقام معظم رهبری در خبرگزاری رسمی سوریه

خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی به بازتاب سخنان امروز مقام معظم رهبری پرداخت.به گزارش ایسنا ، خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) در گزارش خود از سخنان امروز مقام معظم رهبری به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) نوشت: رهبر انقلاب اسلامی ایران گفت که کشتار و سرکوب مردم آمریکا توسط دولت این کشور چیز جدیدی نیست و دولت آمریکا آن را در سوریه و جاهای دیگر انجام داد.

در این گزارش آمده است:رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی ره تاکید کرد که آنچه امروز در شهرهای آمریکا رخ می‌دهد، بروز واقعیت‌هایی است که نشان داده نمی‌شد و چیز جدیدی نیست. این همان لجن‌های ته حوض است که بالا آمده است.

در ادامه این گزارش آمده است: رهبر ایران خاطرنشان کرد که دولت آمریکا مردم را می‌کشد و زبانش دراز است و از حقوق بشر سخن می‌گوید.

در ادامه گزارش خبرگزاری رسمی سوریه آمده است: رهبر انقلاب اسلامی گفت که امام خمینی نشان داد ابرقدرت‌ها ضربه‌پذیر و شکست‌پذیر هستند. البته ملت ایران بعد از وفات امام روحیه تحول‌طلبی خود را از دست نداده و هم در مواردی قدرتمندتر شد و امروز در حرکت علمی در دنیا مطرح هست یا در توانایی‌های دفاعی به حد بازدارندگی نزدیک شده است.
کد N2410401

اخبار مرتبط

تازه های خبری