آفتاب

استعفای مدیر امور مجلس وزارت ورزش بعد از صدور حکم ریاستِ تنیس

استعفای مدیر امور مجلس وزارت ورزش بعد از صدور حکم ریاستِ تنیس

مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت ورزش تاکید دارد که بعد از دریافت حکمش از وزیر ورزش برای ریاست در فدراسیون تنیس کناره‌گیری خود از این وزارتخانه را اعلام می‌کند.


به گزارش خبرنگار مهر، بعد از گذشت نزدیک به دو سال از وضعیت مبهم ریاست در فدراسیون تنیس، دو روز پیش مجمع انتخاباتی این فدراسیون بالاخره برگزار شد.

در این مجمع همان طور که پیش بینی می شد، داود عزیزی با کسب اکثریت آرا ریاست چهار سال آینده فدراسیون تنیس را بر عهده گرفت.

عزیزی از جمله کاندیداهایی بود که از طرف وزارت ورزش متقاضی حضور در انتخابات فدراسیون تنیس شد. وی به عنوان مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش در انتخابات نام نویسی کرد و توانست رای لازم برای پیروزی را به دست بیاورد.

وی بهمن ماه سال ۹۲ با حکم محمود گودرزی متصدی این پست در وزارت ورزش شد و با وجود جابه جایی های انجام شده و روی کار آمدن مسعود سلطانی فر آن را تا امروز که ریاست تنیس را عهده دار شده، در اختیار داشته است.

حالا اما عزیزی ملزم به استعفا از پست خود در وزارت ورزش است تا آغاز به کارش در فدراسیون تنیس با مشکل قانونی مواجه نشود. وی هم این موضوع را تایید و تاکید دارد که به محض دریافت حکم برای انجام آن اقدام می کند.

داود عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فدراسیون یک نهاد عمومی غیردولتی است و طبق قانون خدمات کشوری، ریاست در آن پست و شغل به حساب می آید. بنابراین همزمان نباید متصدی پست دیگری بود.

وی با تاکید بر اینکه هنوز از مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش کناره گیری نکرده است، گفت که به محض صدور حکم ریاستش در فدراسیون تنیس توسط وزیر ورزش، صندلی اش در این وزارتخانه را تحویل می دهد.

رئیس فدراسیون تنیس ابراز امیدواری کرد که بتواند دوره مدیریتی خود و نتیجه بخشی برای اهالی این رشته داشته باشد.
کد N2409543

اخبار مرتبط

تازه های خبری