آفتاب

تذکر به شهرداری درباره سردرگمی طرح ترافیک و از دست دادن زباله سوز چینی

تذکر به شهرداری درباره سردرگمی طرح ترافیک و از دست دادن زباله سوز چینی

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران به شهردار پایتخت در خصوص سردرگمی در اجرای طرح ترافیک و از دست دادن زباله سوز چینی تذکر داد.به گزارش ایسنا، زهرا نژاد بهرام صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد شهرداری تهران در مورد اجرای طرح ترافیک از روز گذشته گفت: تکلیف شهروندان در استفاده از طرح ترافیک هنوز مشخص نیست و شاهد آشفتگی هستیم.

وی با بیان این که از هفته گذشته مدام اعلام می‌کردند که طرح ترافیک از شنبه اجرا می‌شود؛ اما به یک دفعه در بامداد شنبه اعلام شد که طرح ترافیک اجرا نمی‌شود، اظهار کرد: شهرداری تهران در یک ناهماهنگی نتوانسته طرحی به ستاد ملی کرونا ارائه دهد که اطمینان آنها را جلب کند و لازم است این موضوع پیگیری شود.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: به شهردار تهران نسبت به بی توجهی در مورد هدیه شهرداری پکن تذکر می‌دهم؛ چرا که با رفتارهای غیر متعارف و سیاسی در ساعات آخر بارنامه زباله سوز به نام قم تغییر کرد و این کار توسط وزارت امور خارجه انجام شد و متاسفانه هدیه اهدائی چین که یک دستگاه زباله سوز بود را از دست دادیم و متاسفانه شهردار تهران نه پیگیری و نه عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی نیز در واکنش به این تذکر اظهار کرد: اصلا در شأن ما نبود که هدیه بگیریم چرا که باید خودمان بخریم و در کنار خرید چند هزار اتوبوس، یک زباله سوز هم می‌خریم.
کد N2407931

اخبار مرتبط

تازه های خبری