آفتاب

فروش تجهیزات فروشگاهی

فروش تجهیزات فروشگاهی

از آنجایی که این روزها فروشگاه ها و هایپر مارکت ها رونق فراوانی پیدا کرده‌اند مشتریان رغبت بیشتری برای خرید از هایپرمارکت ها و سوپر مارکت های بزرگ دارند.

ظاهر و چیدمان این فروشگاه ها یکی از دلایل جذب مشتری می باشند. برای راحتی و دسترسی آسان در این فروشگاه ها تجهیزاتی اعم از قفسه، استند، میز های چک اوت و ... طراحی شده است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با چند مدل از تجهیزات فروشگاهی آشنا کنیم.

نردبان های خانگی و صنعتی


برای دسترسی راحت تر و آسان تر به محصولات در قفسه های بالای فروشگاه ها و حتی در منازل به نردبان نیاز است. نردبان ها انواع مختلفی دارند که باتوجه به نیاز می توان نردبان مناسب را انتخاب کرد. نردبان ها به‌طور کلی به دو دسته نردبان خانگی و صنعتی تقسیم می شوند. نردبان ها عموما از جنس آلومینیوم و پلاستیک هستند. نردبان های آلومینیومی با توجه به اندازه و میزان وزن قابل تحمل انواع متفاوتی دارند. از نواع مختلف نردبان می توان به نردبان مفصل دار و نردبان کشویی اشاره کرد.


نردبان مفصل دار


نردبان ها به سه دسته کشویی، تاشو، سوپر هارمونی تقسیم می‌شوند. نردبان سوپر هارمونی به نردبان مفصل دار نیز معروف است که باتوجه به نحوه باز و بسته شدن و کم جا بودن، در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها کاربرد وسیعی دارد. ارتفاع نردبان های سوپر هارمونی به 4 تکه تقسیم می شود و زیر هر پایه یک پایه عریض تر نصب می شود که ترمزهای پلاستیکی جهت بالا بردن میزان اصطکاک سطحی در زیر آن تعبیه شده اند.

نردبان پله ای 


نردبان ها همان‌ طور که در قسمت های قبل اشاره کردیم از مهم ترین ابزار در تمامی مشاغل، کارگاه ها، فروشگاه ها و حتی منازل به حساب می آیند که باتوجه به نیاز از انواع مختلف آن می توان انتخاب کرد. نردبان پله ای از جمله انواع نردبان می باشد که  به علت اتکای مناسب مورد استقبال قرار گرفته است. تعداد پله های این نردبان متغییر است و باتوجه به ارتفاع مورد نیاز می توان  انتخاب کرد. نردبان  پله ای جزء نردبان های کم جا و ایمن محسوب می شود.

قیمت نردبان


قفسه فلزی هایپرمارکتی


قفسه ها از مهم ترین تجهیزات فروشگاه ها به حساب می آیند. نظم و چیدمان درست و مناسب در فروشگاه ها از عوامل جذب مشتری می باشد. قفسه های فلزی هایپرمارکتی به دلیل نسب آسان، تحمل بار بالا از قفسه های محبوب بین مغازه دار محسوب می شود. قفسه های فلزی باتوجه به مکان استفاده انواع و شکل های مختلفی دارند. از انواع این قفسه های می توا به استند خشکبار و حبوبات و سر لاین گرد قفسه وسط هایپر مارکتی اشاره کرد که در ادامه به معرفی بیشتر این قفسه ها می پردازیم.

سر لاین گرد قفسه وسط هایپرمارکتی


چیدمان محصولات در فروشگاه ها ارتباط متناسب با دیدن شدن آن ها دارد.  بعضی محصولات مانند کالاهای لوکس و کالاهای تخفیف خورده در فروشگاه ها نیازمند توجه بیشتر هستند که این با چیدمان درست در جای درست امکان پذیر است. سر لاین گرد قفسه وسط هایپر مارکتی از جمله قفسه هایی به شمار می آید که برای چیدمان کالاهای لوکس در ابتدا و انتهای دیگر قفسه ها استفاده می شود.


استند خشکبار و حبوبات


بعضی از محصولات که به صورت فله در فروشگاه ها عرضه می شوند را نمی توان در قفسه های معمولی عرضه کرد از این رو نیاز به قفسه های متفاوتی می‌باشد. استند خشکبار و حبوبات از جمله  قفسه هایی هستند که در فروشگاه ها برای ارائه محصولاتی مانند ادویه ها، حبوبات و خشکبار مورد استفاده قرار می‌گیرد.


کد N2406279

اخبار مرتبط

تازه های خبری