آفتاب

پیروانی: از ترس قهرمانی پرسپولیس خواهان تعطیلی لیگ هستند

پیروانی: از ترس قهرمانی پرسپولیس خواهان تعطیلی لیگ هستند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه عده‌ای از ترس قهرمانی پرسپولیس و از دست دادن سهمیه آسیایی، خواهان لغو لیگ هستند.

افشین پیروانی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا درباره اینکه برخی تیم‌ها خواستار تعطیلی لیگ هستند، اظهار داشت: اگر امسال لیگ برگزار نشود همه ضرر می‌کنند. امسال سال منتهی به جام جهانی است و ممکن است این وقفه، لیگ سال آینده را هم تحت تاثیر خود قرار دهد.


وی در مورد اینکه بسیاری از تیم‌ها اعلام می‌کنند که بازیکنان آنها مبتلا به ویروس کرونا هستند، تصریح کرد: من پیش از این هم گفته بودم که با شروع لیگ می‌گویند «سرفه کن، بستری شو». این هجمه‌ها از سوی برخی تیم‌ها قابل پیش‌بینی بود.


مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه برخی می‌گویند پرسپولیس برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امکانات خوبی برخوردار است، گفت: ما هر چه داریم به خاطر زحماتی است که می‌کشیم. تونل ضد عفونی را از طریق یکی از دوستانم تهیه کردم و با هماهنگی مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه در محل تمرین نصب کردیم. اینکه پرسپولیس زمین تمرین مناسب دارد یا امکانات دیگری، به خاطر زحماتی است که می‌کشند وگرنه کسی از روی ترحم وسیله‌ای در اختیار فرد دیگری قرار نمی‌دهد.


پیروانی تاکید کرد: متاسفانه عده‌ای کرونا را بهانه کردند. به خاطر ترس قهرمانی پرسپولیس و از دست دادن سهمیه آسیایی، کرونا را بهانه کردند تا به اهدافشان برسند.
کد N2405342

اخبار مرتبط

تازه های خبری