آفتاب

سرمایه گذاری گرجستان

سرمایه گذاری گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان بصورت کاربردی در شاخه های املاک و ساختمان، توریست و راه اندازی سایر بزینس ها دسته بندی میشود. سرمایه گذاری گرجستان می تواند اقامت ویژه 5 ساله را برای شما و خانواده به همراه داشته باشد.

زندگی در گرجستان در سالهای اخیر تحولات سیاسی و اقتصادی چشمگیری داشته پیشرفت و نزدیک شدن به استاندارد های شهروندی اتحادیه اروپا موجب شده تا این کشور، بستر مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.
گرجستان از اقتصاد باز حمایت می کند، قوانین سرمایه گذاری شفاف است و در آمار جهانی جزو 10 کشور برتر در سهولت راه اندازی بزینس های مختلف است.
گرجستان برای نزدیک شدن به استانداردهای اتحادیه اروپا سعی داشته تا بهترین شرایط را برای سرمایه گذاران واقعی ایجاد کند.
دولت گرجستان خدمات ساخت و ساز هتل و گردشگری را تسهیل نموده، زیر ساخت های مناسب را فراهم کرده، مالیات پایین اخذ میکند و خدمات گمرکی مناسب ارائه می نماید.
این مطلب از صفحه خدمات آوا جورجیا در زمینه املاک، سرمایه گذاری، اقامت و مهاجرت به گرجستان بازنشر شده است.

اخذ اقامت گرجستان


هزینه های پایین زندگی، شرایط اقتصادی مناسب، دموکراسی و آزادی، امنیت و … را می توان از مهمترین دلایل اخذ اقامت گرجستان بر شمرد. عضویت گرجستان در مجمع اتحادیه اروپا و ناتو جذابیت اقامت گرجستان را دو چندان میکند.
منظور از اقامت گرجستان، دریافت اجازه زندگی برای یک یا چند سال است. فردی که اقامت گرجستان را به دست بیاورد، به غیر از حق رای، از تمامی حقوق شهروندی گرجستان برخوردار میشود.
افرادی که موفق به اخذ اقامت گرجستان میشوند با گذشت زمان و تمدید مستمر میتوانند تقاضای اقامت دائم گرجستان را داشته باشند و در مواردی موفق به اخذ پاسپورت گرجستان شوند.
اقامت گرجستان 7 روش کلی دارد که اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان منطقی ترین و اصولی ترین راه حل های موجود است.
اخذ اقامت گرجستان نیاز به مشاوره حقوقی و تخصصی دارد و اشتباه در انتخاب مسیر می تواند منجر به قرارگیری نام متقاضی در لیست سیاه دولت گرجستان شود!

روش های اخذ اقامت گرجستان:


• اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک در گرجستان
• اخذ اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در گرجستان
• اخذ اقامت گرجستان با کار در گرجستان
• اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت در گرجستان
• اخذ اقامت گرجستان با ازدواج در گرجستان
• اخذ اقامت گرجستان با تحصیل در گرجستان
• اخذ اقامت گرجستان با خویشاوندی در گرجستان
متقاضی هر نوع اقامت گرجستان باید دارای گواهی ترجمه رسمی عدم سوء پیشینه و عدم سابقه کیفری ممهور وزارت امور خارجه باشد.
آخرین قوانین و مقررات اخذ اقامت گرجستان از سایت شرکت آوا جورجیا همیشه در دسترس است.

خرید ملک در گرجستان


در سال های اخیر و با تسهیل قوانین اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان از طرف سرمایه گذاران خارجی بسیار رواج پیدا کرده است و باعث شده تا بازار املاک گرجستان با رونق اقتصادی رو به رو شود.
سرمایه گذار خارجی می تواند با خرید املاک و مستغلات به مجموع ارزش کارشناسی 100,000 دلار اقامت گرجستان را اخذ کند.
مهمترین مزیت خرید ملک در گرجستان، دریافت اقامت این کشور است. مهم ترین قانونی که دولت این کشور برای افزایش معاملات ملکی در گرجستان انجام داد، قانون اخذ اقامت برای خریداران املاک گرجستان است.
طبق قوانین جدید اقامت گرجستان، متقاضی خارجی میتواند با خرید املاک با ارزش کارشناسی 100,000 دلار آمریکا، اقامت موقت یکساله گرجستان دریافت کند و پس از آن در صورتی که در طول مدت اعتبار مشکلات قانونی را در این کشور به وجود نیاورد، اقامت خود را بطور متوالی تمدید کند.
برخی از مزایای خرید ملک در گرجستان:
• اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک در گرجستان (کلیه اعضاء خانواده)
• بهره مندی از کلیه حقوق شهروندی گرجستان (به غیر از حق رای)
• سهولت اخذ ویزا و سفر ارزان به کشورهای حوزه شینگن، کانادا و آمریکا
• ارزش افزوده سالانه حدود 12% و حفظ سرمایه بصورت ارز خارجی دلار آمریکا
همچنین با امکان عرضه ملک بصورت اجاره سالانه و دریافت 1% از ارزش ملک به عنوان مبلغ اجاره ماهانه؛ با تهیه چندین خانه می توانید سرمایه گذاری مناسبی در گرجستان داشته باشید.
مرور کلی خدمات آوا جورجیا …
شرکت آوا جورجیا بطور تخصصی در زمینه املاک گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و اقامت گرجستان تاسیس و ساماندهی شده است.
دانش تخصصی و بیش از یک دهه تجربه و اعتبار در گرجستان در اختیار شماست. همیشه بوده ایم، هستیم و خواهیم ماند.
موقعیت آوا جورجیا
گرجستان، تفلیس، خیابان لسلیدزه، شماره 14
مدیرعامل: آقای ایلیا دهقانی
info@avageorgia.net
555432030 (00995)
آوا جورجیا (ثبت: 404581001) یک شرکت گرجی به ثبت رسیده و قانونی در گرجستان است که در زمینه املاک گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان خدمات متنوعی را ارائه میکند. کلیه کارشناسان آوا جورجیا مقیم گرجستان و با تسلط به زبان های فارسی، گرجی، آذری، انگلیسی، روسی درخواست های مشاوره متقاضیان در دپارتمان های مختلف املاک، سرمایه گذاری، حقوقی، اداری، مارکتینگ را بررسی میکنند.


کد N2401821

وبگردی