آفتاب

مسعود سلطانی فر:

تا ۱۵ روز دیگر در مورد فعالیت‌های ورزشی تصمیم می‌گیریم

تا ۱۵ روز دیگر در مورد فعالیت‌های ورزشی تصمیم می‌گیریم

وزیر ورزش تاکید دارد که در مورد چگونگی ادامه فعالیت‌های ورزشی ظرف ۱۵ روز آینده تصمیم‌گیری خواهد شد اما احتمال دارد مسابقات به صورت پلکانی از سر گرفته شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر با اشاره به اینکه طبق آخرین دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، لغو برگزاری رویدادهای ورزشی تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد و فعالیت باشگاه‌های ورزشی هم تا نیمه این ماه تعطیل خواهد بود، در مورد چگونگی ادامه این شرایط توضیح داد.

وی تاکید کرد که ظرف پانزده روز آینده درباره ادامه مسابقات ورزشی تصمیم خواهیم گرفت. در این زمینه نتیجه کار و وضعیت بخش‌های مختلفی که نسبت به مبارزه با بحران کرونا فعالیت دارند را در نظر خواهیم گرفت.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: وضعیت و شرایط پیش رو را رصد خواهیم کرد و بر اساس آن تصمیم می‌گیریم که فعالیت‌های ورزشی کماکان متوقف باشد یا اینکه مثلاً به صورت پلکانی و تدریجی و در مورد رشته‌هایی که تماس ورزشکاران در آنها کمتر است، آغاز به کار کنیم.

سلطانی فر تصریح کرد: در کل همه تصمیم گیری ها منوط به وضعیت کرونا در کشور خواهد بود. در این زمینه نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا را هم لحاظ خواهیم کرد.
کد N2383873

اخبار مرتبط

تازه های خبری