لاغر شوید اما از خوردن همبرگر دست نکشید!

تناسب اندام و سلامت, اصولی ترین رژیم های غذایی,متخصصین تغذیه من و رژیم,رژیم غذایی, رژیم

برای لاغر شدن نیازی نیست زجر بکشید و قید خوردن هر غذای خوشمزه و لذیذی را بزنید، فقط کافیست تعادل را رعایت کنید. برای خلاص شدن از چربی های اضافه، تحمل گرسنگی و فقط روی آوردن به سبزیجات، کافی نیست!!!

فرض کنید برای خرید به خیابان می روید، ساعت ها از این فروشگاه به آن فروشگاه می روید، ناگهان به ساعت نگاه می کنید و متوجه می شوید که وقت ناهار است. همین طور که راه می روید به یک کافه رستوران شیک می رسید که پر است از مشتری، وارد می شوید و گارسون منو را برای تان می آورد.

به منو نگاهی می اندازید و یاد رژیم غذایی تان می افتید؛ برای یک لحظه کاملا فراموش کردید که رژیم دارید. پس به جای نگاه به منوی ساندویچ ها به سالادها نگاهی می اندازید یک سالاد یونانی سفارش می دهید. چقدر حیف!!! این اضافه وزن به شما اجازه نمی دهد که حتی برای یک بار هم که شده با لذت همبرگر بخورید. آیا واقعا این روندی که پیش گرفتید درست است؟ آیا تحمل گرسنگی و فقط روی آوردن به خوردن انواع مختلف سالادها کار صحیحی است؟ اجازه دهید ما به جای شما پاسخ بدهیم، مسلما خیر.

این روزها بازار لاغر شدن داغ است و افراد زیادی به این فکر هستند که به وزن ایده آل و تناسب اندام برسند، اما به چه قیمتی؟!؟ در این میان که همه به فکر سوزاندن چربی های شکم و پهلوهای شان هستند، افراد زیادی هم به فکر پر کردن جیب شان هستند و سعی دارند تا با ارائه رژیم های غذایی غیراصولی و ناسالم به درآمدهای هنگفتی برسند. پس اگر فردی چاق هستید و این اضافه وزن علاوه بر این که آزارتان می دهد به سلامتی تان نیز آسیب رسانده، درنگ نکنید و با پیروی از یک رژیم لاغری سالم، به تناسب اندام و سلامت برسید؛ می پرسید چطور؟ سخت نیست.

ساده و آسان رژیم بگیرید


چاق بودن شاید برای عده ای عذاب آور باشد اما نباید برای رفع آن و رسیدن به وزن ایده آل دست به هر کاری زد. سناریویی که در بخش قبل گفتیم را مطالعه کردید؟ آیا چنین چیزی برای شما هم پیش آمده؟ تا به حال به این موضوع فکر کردید که نخوردن و تحمل گرسنگی چه آسیب های جبران ناپذیری به شما و سلامت تان خواهد زد؟


اغلب افرادی که چاق هستند، فقط به لاغر شدن فکر می کنند و اصلا به رژیم غذایی که از آن پیروی می کنند، اهمیت نمی دهند. آن ها به دنبال این هستند که هر چه سریع تر وزن خود را کاهش بدهند، در حالی که نمی دانند این بزرگ ترین ظلمی است که در حق خود می کنند. برای خوش اندام شدن نیازی نیست خود را از خوردن اغلب مواد غذایی منع کنید و آن ها را خودسرانه یا براساس رژیم های غذایی ناسالم از برنامه غذایی خود حذف نمایید، فقط کافیست به متعادل خوردن روی بیاورید.

این تصور بسیار اشتباه است که اگر چیزی نخورید یا غذای تان را خیلی کم کنید، کاهش وزن بهتری دارید. شاید در ابتدای یک رژیم سخت و غیر اصولی با کالری بسیار پایین، کاهش وزن تان خوب باشد و ذوق زده شوید، اما به این فکر کردید که در آینده ای نه چندان دور امکان دارد وزن از دست رفته تان دوباره بازگردد؟!؟!؟

بسیاری از افراد این طور فکر می کنند که اصولی ترین رژیم های غذایی؛ همان هایی نتیجه ای عالی دارند، برپایه ی نخوردن تهیه می شوند، در صورتی که این گونه نیست، رژیم لاغری در حقیقت به کارها و عادات سالم برای زندگی گفته می شود که شامل، خوردن میوه و سبزیجات، ورزش کردن، عدم استعمال دخانیات و نخوردن الکل را شامل می شود. اما سوال بسیار مهم این است که بعد از پروسه ی رژیم گرفتن و اتمام آن آیا راهی وجود دارد که از افزایش وزن مجدد جلوگیری کرد یا این که وزن را در حالت تعادل نگه داشت؟ بله می توان، فقط کافیست در راهی درست قدم بگذارید.

لاغری بدون آسیب و بیماری با من و رژیم


این را همیشه به یاد داشته باشید، اولین کاری که برای کاهش وزن و از دست دادن چربی های اضافه باید انجام دهید، تغییر در سبک زندگی و عادت های غذایی تان است. این به معنی کمتر و متعادل خوردن، حتی زمانی که غذایی سالم می خورید، است. این روزها رژیم های غذایی غیراصولی که شعار کاهش وزن سریع از این دست به آن دست می شوند و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می شوند، نمی توانند برای مدت طولانی کار کنند چرا که این نوع تغییر در شیوه زندگی، حفظ نمی شود و ماندگار نیست و زمانی که شما رژیم را متوقف می کنید به احتمال زیاد دوباره به عادات قدیمی و وزن اولیه بازمی گردید و حتی کمی هم چاق تر می شوید. در عوض، انتخاب رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی، تغییراتی هستند که شما می توانید آن ها را یک بخشی از زندگی روزمره خود قرار دهید.


شما می توانید علاوه بر خوش اندام شدن، برای ایجاد انگیزه در خود و حفظ سلامتی تان وارد وب سایت من و رژیم شوید و ثبت نام نمایید. در ابتدای راه این وب سایت از شما می خواهد که اطلاعات شخصی و پزشکی تان را به طور دقیق وارد کرده و به دنبال آن رژیم های غذایی مناسب خود را دریافت کنید و نسبت به تغییر وزن تان اقدام نمایید. نکته ی بسیار مهم در مورد من و رژیم این است که این وب سایت به شما کمک می کند که وزن خود را ثابت نگه دارید و دائما وزن تان دچار نوسان نشود و به دنبال آن همیشه در سلامت جسمی و روحی باشید. شما هم امتحان کنید و بدون هیچ گونه نگرانی با متخصصین تغذیه من و رژیم ما در ارتباط باشید و با اصولی ترین روش ممکن رژیم بگیرید.
کد N2373707