فرصت تحصیل در کانادا را از دست ندهید

تحصیل در کانادا , وکلای مهاجرتی پارسی کانادا, مهاجرت به کانادا,دانشگاه های برتر کانادا

اگر به دنبال یک فرصت طلایی برای ساختن آینده خود هستید، تحصیل در کانادا می تواند همان فرصتی باشد که شما به دنبالش هستید.

آرزوی تحصیل در کانادا، دیگر آرزو نیست. برای تحصیل در کشوری پیشرفته و ثروتمندی مانند کانادا، تنها به کمی تلاش و برنامه ریزی نیاز دارید. اگر واقعا به دنبال یک تجربه فراموش نشدنی در طول زندگی خود هستید، به مهاجرت تحصیلی به کانادا فکر کنید. اگر به دنبال یک فرصت طلایی برای ساختن آینده خود هستید، تحصیل در کانادا می تواند همان فرصتی باشد که شما به دنبالش هستید. فراگیری دانش از معلمان و اساتید برجسته در کلاس های مدرن در سطح جهانی که الهام بخش پیشرفت، نوآوری و تفکر هستند، مواردی نیست که بشود از آن ها روی برگردانید. همه افراد حتی شما به دنبال سات یک زندگی بهتر در جایی هستید که به آینده آن ایمان داشته باشید. کانادا همان جاییست که آینده ای موفق را می توان در آن ساخت.


شاید همین حالا با خواندن این مطلب، تصمیم گرفتید که شما هم مثل هزاران مهاجر دیگر که کانادا را برای تحصیل انتخاب می کنند، شانس تان را برای دریافت ویزای تحصیلی خودتان یا فرزندتان امتحان کنید. اما سوال اصلی این است، چگونه می توان به این هدف نزدیک شد؟ چطور می توان در یکی از کالج ها یا دانشگاه های برتر کانادا به تحصیل پرداخت؟ از همه مهم تر، چگونه می توان در کنار تحصیل کار کرد و هزینه های آن را تامین کرد؟ تمام این ها سوالاتی هستند که ذهن ما را به خود درگیر می کنند. اگر به دنبال پاسخی مناسب برای آن ها هستید، ادامه این مطلب را ازدست ندهید. ما به شما می گوییم که چگونه چندین قدم به رویای خود یعنی مهاجرت به کانادا، نزدیک شوید.

محبوبیت کانادا تمام شدنی نیست

فراموش نکنید، هیچ کشوری بی دلیل محبوب نمی شود. کانادا هم جزو کشورهایی است که اتفاقی به محبوبیت نرسیده. یکی از روش های مهاجرت به کانادا که این روزها هم طرفداران بسیاری دارد، تحصیل در کاناداست. امکان تحصیل در یکی از 96 دانشگاه معتبر دنیا، یکی از برترین سیستم های آموزشی دنیا، هزینه های تحصیلی کمتر نسبت به کشورهای دیگر، شرایط اخذ بورسیه تحصیلی و نیز کمک هزینه های تحصیلی متفاوت (فاند تحصیلی و …)، امکان کار همزمان در دوران تحصیلی، امکان اخذ ویزای تحصیلی برای همراهان و اخذ اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا تنها چند ویژگی از شرایط بسیار خوب تحصیل در کاناداست که موجب می شوند سالانه افراد زیادی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند.

کانادا همیشه یکی از گزینه های جذاب برای مهاجرت بوده، هست و خواهد بود. شاید اولین چیزی که موجب شده کانادا مخاطبان بسیاری را مجذوب خود کند و بسیاری از افراد نیز رویای تحصیل در کانادا را در ذهن بپروردند این باشد که؛ کانادا دومین کشور پهناور جهان به حساب می آید و مرز آن با کشور آمریکا، طولانی ترین مرز مشترک زمینی است. شاید با خود بگویید، چه ارتباطی دارد؟ در واقع نباید از این ویژگی ساده بگذرید، چرا که نزدیکی به آمریکا تا حد زیادی به روی اقتصاد کانادا تاثیر می گذارد. چطور می شود کسی دلش نخواهد در کشور بزرگی همچون کانادا و در همسایگی آمریکا تحصیل کند؟ اما سوال مهم دیگر این است، چگونه می توان در کمترین زمان ممکن برای تحصیل به کانادا مهاجرت کرد؟


تصیل در کانادا و شروع یک زندگی جدید


اگر یکی از افرادی هستید که امیدی به ادامه تحصیل و رسیدن به موفقیت های بیشمار در کشور خودتان را ندارید و طرفدار تحصیل در یک کشور خارجی دیگر هستید، حتما کانادا را در صدر لیست کشورهای انتخابی خود قرار دهید و این را بدانید که همه چیز محدود به تکنولوژی ‌های روز و امکانات داخلی دانشگاه نمی‌ شود، بلکه امکانات و سطح رفاه شهر و کشوری که در آن زندگی می کنید بسیار حائز اهمیت می باشد.

کانادا از لحاظ استاندارد زندگی سازمان ملل، یکی از بهترین کشورها برای زندگی است و طی آمار اخیر مهاجرپذیر ترین کشور دنیاست و از تمام کشورها مهاجر می پذیرد و با توجه به پایین بودن نرخ رشد جمعیت، دولت فدرال کانادا قصد دارد سالانه بیش از 200 هزار مهاجر جذب نماید. جالب است بدانید که اگر این کشور را برای تحصیل انتخاب می کنید، می توانید پس از پایان این دوران، اقامت دائم این کشور را دریافت کنید؛ آن هم از طریق کار. قطعا این مزیت یکی از مهم ترین دلایلی است موجب می شود تعداد مهاجران تحصیلی به کانادا بیشتر شود.

اگر شما هم به دنبال اخذ اقامت دائم و زندگی در کانادا هستید، می توانید با یکی از مشاوران یا وکلای مهاجرتی پارسی کانادا ارتباط برقرار کنید. این را بدانید که اگر قصد دارید پس از اتمام دوره تحصیل تان در این کشور بمانید و اقامت دائم را دریافت کنید، به کار نیاز دارید. کار در طول دوران تحصیل، رزومه ای عالی برای تان می سازد. کارفرمایان کانادایی، تجربه کاری کانادا را به تجربه کاری در کشو های دیگر ترجیح می دهند؛ بنابراین اگر چنین قصدی دارید، بهتر است در طول دوران تحصیل به ‌دنبال کار باشید یا برنامه ‌ای برای دریافت ویزای کار کانادا پس از فارغ ‌التحصیل شدن در نظر داشته باشید. پس بدون شک برای هر چه سریع تر رسیدن به این هدف باید با وکیل حرفه ای مشورت کنید و امور مهاجرت خود را به او بسپارید.

نگران هزینه تحصیل در کانادا نباشید!


یکی از مهم ترین فاکتورهایی که اکثر افراد به هنگام انتخاب کشور مقصد برای تحصیل به آن توجه ویژه دارند، هزینه های تحصیل در آن کشور است. کشور کانادا جزو کشور هایی است که هزینه ی زندگی در آن به نسبت کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلستان بسیار پایین تر است. هزینه های زندگی دانشجویی و تحصیل در کانادا به نسبت کیفیت آموزش و پرورش و استانداردهای زندگی در این کشور مناسب است. در نتیجه کانادا عمدتا انتخاب اول دانشجویان بین المللی جهت ادامه تحصیل در کالج ها یا دانشگاه ها می باشد.


شاید هزینه های تحصیل در کانادا از کشورهای اروپایی مانند آلمان، ایتالیا، کشورهای اسکاندیناوی، هلند و … بسیار باشد اما همان طور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم، نکته بسیار امیدوار کننده ای در مورد کانادا وجود دارد این است که دانشجویی که در این کشور درس می خواند می تواند همزمان با تحصیل به مدت ۲۰ ساعت در هفته خارج از دانشگاه نیز کار کند و همچنین وی می تواند در تعطیلات تابستان و بین ترم ها نیز تمام وقت کار کند. به همین علت هرگز اجازه ندهید که دغدغه های مالی در این زمینه، سد راه شما شوند.
کد N2373674