پراید بازهم عجیب ترین حادثه را رقم زد

واژگونی پراید, واژگونی خودرو

واژگونی یک پراید در جاده قدیم تهران کرج منجر به مصدومیت 4 نفر شد.

رکنا: سرهنگ "احسان مومنی"رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: در ساعت 03:00 بامداد روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک فقره واژگونی پراید در محور " جاده قدیم تهران کرج " ، بلافاصله گشت تصادفات منطقه 21پلیس راهور فاتب درمحل حادثه حاضر شدند و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند .


وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شده و به همین واسطه بار ترافیکی در محل ایجاد شده است.


رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب کرد: در این حادثه راننده و 3سرنشین این خودرو مصدوم می گردند که با حضور به موقع عوامل اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل می گردند .


وی گفت: کارشناس پلیس راهور علت حادثه را خواب آلودگی و ناتوانی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئن اعلام کرده است.


مومنی در پایان از رانندگان خواست: در ایامی که اتوبان ها و بزرگراهها خلوت است در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنید و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارید و از سرعت زیاد ، خودداری کنید.
کد N2369528