راه‌های منتهی به فشم و لواسان در روز طبیعت مسدود می شود

روز طبیعت

فرماندار شمیرانات با تأکید بر اینکه تمامی تفرجگاه‌های این منطقه در روز ۱۳ فروردین تعطیل خواهند بود، گفت: راه‌های منتهی به فشم و لواسان شب قبل از روز طبیعت مسدود خواهند شد.به گزارش خبرنگار ایلنا، سید مهدی ساداتی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد صنوف مختلف در محدوده شمیرانات تعطیل شده‌اند، اظهار کرد: در این زمینه خوشبختانه همکاری خوبی از سوی صنوف وجود داشته است و این روند تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همچنین بر اساس دستورالعمل ابلاغ‌شده از سوی استانداری تهران، تمامی بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها و همچنین مناطق کوهستانی تعطیل شده است و به هیچ عنوان این شهرستان نمی‌تواند پذیرایی مردم در این ایام باشد.

فرماندار شمیرانات در ادامه با ابراز اینکه مردم نیز همکاری خوبی را با دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این ایام دارند، گفت: بعد از ابلاغ دستورالعمل تعطیلی مراکز پرتجمع و همچنین پاساژها تعطیل شدند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

ساداتی خاطرنشان کرد: این شهرستان به هیچ عنوان در روز ۱۳ فروردین نمی‌تواند پذیرای مردم باشد چرا که تمامی راه‌های منتهی به فشم و لواسان مسدود خواهند شد و از مردم درخواست می‌کنیم به هیچ عنوان به این منطقه سفر نکنند چرا که تمامی بوستان‌ها و تفرجگاه‌های طبیعی تعطیل است.
کد N2368582