آفتاب

پیشنهاد شگفت انگیز کلیک بوم به مدیران وب سایتهای ایرانی

پیشنهاد شگفت انگیز کلیک بوم به مدیران وب سایتهای ایرانی

سایت کلیک بوم فعالیت خود را از سال 95 آغاز کرد و در این مدت توانسته به عنوان نامی پیشتاز در بین وب سایتهای افزایش بازدید سایت باشد.

سایت کلیک بوم فعالیت خود را از سال 95 آغاز کرد و در این مدت  توانسته به عنوان نامی پیشتاز در بین وب سایتهای افزایش بازدید سایت باشد. سایت کلیک بوم برای افزایش بازدید سایت و بهبود جایگاه وب سایتها در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل پیشنهدات وِیژه برای مدیران سایتها در نظر گرفته است.

سرویس بازدید موبایلی کلیک بوم


همانطور که میدانیم سایت گوگل در الگوریتمهای جدید خود به اثر بازدید سایت از طریق اسمارت فون ها و نقش آن در سئو سایت مکرر اشاره کرده است. بازدید موبایلی سایت کلیک بوم هم در این راستا طراحی شد به اینصورت که کلیک کنندگان کلیک بوم که کلیک کننده واقعی از سرتاسر ایران هستند با موبایل یا تبلت خود روزی یکبار وارد سایت آگهی دهندگان کلیک بوم می شوند و مدت 120 ثانیه سایتهای آنها را بازدید  می نمایند.آگهی دهندگان این سرویس در هر لحظه می توانند وارد سایت کلیک بوم شوند و گزارش کامل بازدید خود را مشاهده نمایند.

سرویس ورودی گوگل کلیک بوم


یکی از موارد مهم در بازدید سایت گرفتن ورودی از سایت گوگل می باشد یعنی کاربران کلمه کلیدی شما را در موتور جستجو گر گوگل سرچ نمایند و وارد سایت شما گردند.با خرید ورودی گوگل کلیک بوم که کلیک کنندگان آن بازدید کنننده واقعی از سرتا سر ایران هستندابتدا کلیک کننده با باز کردن سایت گوگل کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو می نماید سپس بعد از پیدا کردن سایت شما وارد سایت شما می گردد و به مدت 120 ثانیه سایت شما را بازدید می نماید.آگهی دهندگان در این سرویس هم می توانند با مراجعه به سایت کلیک بوم گزارش کامل بازدید های خود را مشاهده نمایند.

کد N2347044

وبگردی