آفتاب
فدراسیون عربستان مطرح کرد؛

دو راهکار AFC برای بازی پرسپولیس و سپاهان/ تعطیلی آسیا منتفی است!

دو راهکار AFC برای بازی پرسپولیس و سپاهان/ تعطیلی آسیا منتفی است!

دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان با بیان اینکه تاکنون بحثی از تعطیلی لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا مطرح نشده است، به دو راهکار AFC برای بازی با نمایندگان ایران در آسیا اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه هفته آینده پرسپولیس باید به مصاف تیم التعاون عربستان برود و سپاهان هم با تیم النصر عربستان دیدار می‌کند.

البته تیم‌های عربستانی با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا خواهان به تعویق افتادن بازی با نمایندگان ایران شده اند.

«ابراهیم القاسم» دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان توضیحاتی درباره احتمالات پیش رو برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا داد و به راهکار تعطیلی مسابقات هم واکنش نشان داد.

القاسم در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت: تاکنون هیچ بحثی مبنی بر تعطیلی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مطرح نشده است.

وی افزود: بعد از مواردی که در ارتباط با ویروس کرونا در ایران کشف شد، شرایط بسیار سخت است. پس از تماس‌هایی که با کنفدراسیون فوتبال آسیا برقرار شد، بازی تیم‌های النصر و التعاون (به ترتیب با سپاهان و پرسپولیس ایران) یا تا اواسط ماه می به تعویق می‌افتد و یا مسابقات در زمین بی طرف دیگری برگزار می‌شود.
دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان یادآور شد: التعاون و النصر خواهان تعویق در بازی‌های خود با نمایندگان ایران شده اند و ما در این زمینه از آنها حمایت می‌کنیم. روز سه شنبه (امروز) همه چیز اعلام می‌شود و تفاهم کاملی با کنفدراسیون آسیا وجود دارد.»
کد N2346994

وبگردی