آفتاب

با بروکر ITBfx فارکس را با ساعت ها آموزش تجربه کنید

با بروکر ITBfx فارکس را با ساعت ها آموزش تجربه کنید

این روز ها که مردم با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم میکنند درآمد دلاری از بازار های مالی جهانی و بازار فارکس نیازمند آموزش های بسیار دقیق و کاربردی است. اولین قدمی که برای هر معامله گر در بازار های مالی مهم است آموزش تحلیل تکنیکال است.

انتخاب بروکر فارکس برای یک معامله گر بسیار بسیار مهم است. از موارد بسیار پایه ای مثل پشتیبانی گرفته تا اسپرد ها و کمیسیون ها همگی از ویژگی های یک بروکر است.

اما این روز ها که مردم با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم میکنند درآمد دلاری از بازار های مالی جهانی و بازار فارکس نیازمند آموزش های بسیار دقیق و کاربردی است. اولین قدمی که برای هر معامله گر در بازار های مالی مهم است آموزش تحلیل تکنیکال است. در بروکر ITBfx  ساعت ها آموزش رایگان مقدماتی و پیشرفته برای علاقه مندان تهیه شده است.

اما مهم ترین نکته وجود پشتیبانی و کوچینگ رایگان فارکس  است. در کارگزاری ITBfx پشتیبانان به صورت 24 ساعته در طول هفته با مشتریان در ارتباط هستند و به صورت کامل آن ها را راهنمایی میکنند. برای اینکه در بازار فارکس به نتیجه مطلوب برسند، نیروی های کوچینگ ITBfx تمامی راهنمایی های لازم را به آنان خواهند کرد.

در بروکر ITBfx در کشور ایران امکان واریز و برداشت ریالی توسط صراف بدون هیچ کارمزدی ممکن است. شما میتوانید با نرخ دلار روز بازار حساب خود را شارژ کنید و با قیمت روز از حسابتان برداشت کنید.

موفقیت در بازار فارکس پشتیبانی، آموزش و تحلیل های بروکر ITBfx تجربه کنید. و پس از موفقیت با معرفی کردن دوستان خود به این کار از ITBfx بونوس های عالی دریافت کنید.


کد N2343051

وبگردی